5 věcí, které ještě před Díkůvzdání čekat

5 věcí, které ještě před Díkůvzdání čekat

24.10.2012 18:17


Před koncem roku se začne pomalu blížit mid-season finále, což znamená stupňování děje a mnohem víc OMG momentů, které nás doslova zvednou ze židle. Než k tomu však dojde, Zap2it si pro nás připravil 5 SPOILERŮ k nadcházejícím epizodám.


1) Stelena se projede na motorce. | V páteční epizodě The Rager vezme Stefan Elenu na „vzrušující“ výlet, aby ji ukázal, že život jako upír, může být pořád zábava. Možná jsou nesmrtelní, ale stejně pořád nosí helmy. Tak tohle nechápeme taky. V té samé epizodě uvidíme, jak se dá Damon dohromady s Meredith a Klausem, zatímco Rebekah se snaží znovu oživit koketování s Mattem (a zasekne drápky do naší nejnovější hodné holky April).

2) Delena na párty. | Damon a Elena se objeví na párty vysokoškolského spolku, kde se hosté oblékají jako jejich oblíbení vrahové či oběti. Veškerou tou umělou krví a alkoholem nasáklá mládež dá Damonovi perfektní příležitost naučit Elenu něco o vybírání obětí. Postačí, když řeknu, že Stefan podobné metody neschvaluje… ale Elena se bude určitě dobře bavit. (Stejně tak i vy Delena fanoušci, podle toho, co jsme o téhle epizodě, která se bude vysílat 2. listopadu, slyšeli.)


3) Čas na flashback! | Klaus Stefanovi poví o mocné skupině upířích lovců, na kterou on a jeho rodina (včetně našeho oblíbence Elijaha!) v 12. století narazila. Seznámíme se s Alexanderem (viz. obr) a až zjistíte, jak jeho příběh souvisí s Rebečiným – a jak souvisí s někým, kdo současně ohrožuje Mystic Falls – budete skutečně překvapení. (Taky nám Joseph Morgan řekl, že Klausovi vlasy ve flashbacku se inspirovali sestřihem Jareda Padaleckiho s Supernatural. Žertoval, ale nebyl daleko od pravdy.)

4) Prozření. | V epizodě vysílané 15. listopadu s názvem „We All Go A Little Mad Sometimes“ (Všichni občas trochu blázníme) Elena, která pořád trochu válčí se svou proměnou – si projde děsivými halucinacemi, které ji přinutí učinit „nebezpečnou chybu.“ Mohli bychom být více nekonkrétní? Nee. Čekejte zásadní vy-víte-co, které půjde ke dnu mezi Stefanem a Elenou.

5) Přinejmenším jeden rozchod. | Než si seriál před Díkůvzdáním vezme prázdninovou pauzu, s jedním párem to vážně nebude vypadat dobře. Vše dobré musí jednou skončit, ne?

Tak, co vy na to? Navnadili vás další epizody, nebo spíše odradili? Na co se těšíte nejvíc?


Jít na The Vampire Diaries | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!