Paul Wesley potvrdil, že si s Ninou Dobrev nerozuměli

Paul Wesley potvrdil, že si s Ninou Dobrev nerozuměli

24.8.2019 16:30


Už víme, že si na začátku natáčení seriálu The Vampire Diaries představitelka Eleny a představitel Stefana nerozuměli. Co říká herec Paul Wesley na to, že se s Ninou Dobrev zpočátku nemuseli, se dočtete v článku.


V červnu jsme vás informovali o tom, že Nina Dobrev neměla zpočátku Paula Wesleyho ráda. Bylo to hlavně kvůli tomu, že spolu trávili až příliš času. Paul, který ztvárnil Stefana, nedávno potvrdil, že si s Ninou vůbec zpočátku nerozuměli. Navzdory tomu se z nich však stali dobří přátelé.

Herec na začátku srpna potvrdil, že si s představitelkou Eleny v prvních letech vůbec nesedli a neustále si lezli na nervy. Nakonec se z nich však stali přátelé, takže má tento jejich vztah svůj šťastný konec. Dnes je všechno tedy už jen minulostí a od té doby, co byl v roce 2017 seriál ukončen, jsou ti dva i nadále v kontaktu.

(Paul potvrdil, že Nina mluví pravdu; Foto: CW)

„Někdy, když s někým neustále pracujete už několik let, tak prostě neoceníte toho člověka jako osobnost. Jste vyčerpaní a unavení,“ svěřil se Wesley. „Mnoho mých přátelství začalo podobně, také mi na začátku někteří lidé nesedli, ale pak mě překvapili. Ve vztahu je třeba nějakého vývoje.“

„Co Nina říkala, je naprostá pravda. Teď jme dobří přátelé a pořád spolu mluvíme. Ale když jsme začali natáčet The Vampire Diaries, tak jsme si vůbec nesedli. Nevycházeli jsme spolu. Prostě jsme nebyli naladěni na stejnou vlnu. Fanoušci by to nepoznali, ale v podstatě jsme doháněli jeden druhého k šílenství, avšak po několika sériích, jsme se začali mít rádi,“ dodal Paul.

(Fanoušci by nepoznali, že se za vší tou vášní skrývá nenávist; Foto: CW)

„Teď ji zbožňuju a ona zase mě, ze všech herců ze seriálu mluvím právě s ní nejčastěji. Myslím, že to lidi překvapilo hlavně proto, že přátelství bylo pilířem naší love story. Museli si říkat, jak je to možné, že jsme se zpočátku nesnášeli.“ Všechno zlé je tedy pro něco dobré a Nina s Paulem dokázali podat i navzdory svým neshodám ty nejlepší herecké výkony.

Zdroj: ScoopSquare24


Jít na The Vampire Diaries | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!