Konec Vikingů má prozatím nejisté datum premiéry

Konec Vikingů má prozatím nejisté datum premiéry

13.11.2020 10:19


Seriál Vikings čeká na svou poslední desetidílnou etapu, nicméně ta má zničehonic nejasnou premiéru. Kdy se tedy dočkáme očekávaného konce?


V průběhu léta byla potvrzeno, že se poslední části seriálu Vikings dočkáme na konci listopadu, a to konkrétně 30. listopadu, kdy měl mít premiéru jedenáctý díl šesté řady. Čím blíž je však toto datum, tím méně novinek nám nabízí stanice i zahraniční weby. Kromě toho se dříve uvedené datum premiéry najednou vypařilo ze všech stránek, z čehož je patrné, že nakonec neplatí.

Otázkou tedy je, kdy se dočkáme posledních desíti epizod. Zahraniční weby sice aktuálně vyvrací listopadovou premiéru, ale stále tvrdí, že si stanice stojí za premiérou ještě v tomto roce. Dočkáme se tedy Vikingů už v prosinci, nebo budeme čekat déle? To prozatím netušíme.


(Prozatím není jasné, kdy se dočkáme konce Vikingů. Foto: History)

Paradoxní je, že i když seriálovou a filmovou produkci letos silně ovlivnila koronavirová pandemie, tak všechny poslední díly byly již dávno natočené, a proto tato krize nemohla nijak zasáhnout do samotné produkce. Leda by štábu trvala delší dobu tvorba speciálních efektů, které jsou v tomto seriálu taktéž často potřeba.

Prozatím tedy netušíme, kdy přesně se dočkáme Vikingů, nicméně doufáme v to, že to bude co nejdříve. Seriálu přeci jenom zbývá do konce jen pouhých deset epizod, a my chceme vědět, jak bude celý příběh završen.


Jít na Vikings | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!