S01E05: Duke

S01E05: Duke

CZ 18.2.2021 1 675 000 43 minut


Když se jeho minulost a přítomnost nečekaně střetnou, Walker musí znovu nahodit svou totožnost z mise v utajení, aby ochránil svou rodinu. Micki se zaplete do Walkerova starého případu, kdežto August může ohrozit otcovo krytí. Trey začíná s novou prací.

Základní info:

Režie: Steve Robin
Scénář: Bret VandenBos & Brandon Willer

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Madelyn Kientz (Ruby), Karissa Lee Staples (Twyla Jean), Austin Nichols (Clint West), Rebekah Graf (Crystal West), Clayton Froning (Jaxon Davis), Blythe Howard (Tessa Graves), Andre Martin (trenér Bobby),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 26.3.2021 | 23:08:17

    Dobry díl, musim řict že fakt nemělo chybuj ak Walker šel znovu do utajeni a vubec to neměl připravene a Micki byla dobra jak mu šla pomoct a nemělo chybu jak ho August sledoval a Walker ho pak seřval ale rozhodně ho August neměl sledovat zvlašt když mu řikal že je v utajeni a to jak si August myslel že ho opoušti to bylo fakt k smichu a jsem zvědav co kapitan James zjistil ohledně Emily.

  • tigy
    tigy 20.2.2021 | 19:49:21

    Dobrá časť, Walker hore bez ako bonus :)


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)