S01E07: Tracks

S01E07: Tracks

CZ 18.3.2021 1 450 000 42 minut


Kapitán James a Liam sledují stopu ohledně Emilyny vraždy. Dvojice míří pro další odpovědi do Mexika a rozhodnou se jejich cestu před Walkerem tajit. Trey doprovází Stellu, Augusta a dívčí fotbalový tým na zápas mimo město, ale když věci naberou nebezpečné obrátky, musí se Trey, Walker a Micki spojit, aby děti zachránili. Micki se dozvídá šokující novinky.

Základní info:

Režie: Bola Ogun
Scénář: Casey Fisher & Paula Sabbaga

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Gavin Casalegno (Trevor Strand), Alex Meneses (Adriana Ramirez), Gabriela Flores (Isabel Muñoz), Madelyn Kientz (Ruby), Cameron Vitosh (Todd), Austin Nichols (Clint West), Leticia Jimenez (Mercedes Ruiz), Vannessa Vasquez (majitelka galerie), Joseph Curtis Callender (Mike Stevenson), Andre Martin (trenér Bobby), Jeremy Lawson (Oswald), Keith Jardine (Cerrone),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 6.4.2021 | 23:48:15

  Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Walker jel s Micki za jeji matkou a nakonec se dozvěděla že to jeji matka neni a jsem zvědav jestli j ito nějak ovlivni jinak nemělo chybu jak si fotbalovy tym šel uživat a narazil tam na Seveřany a to jak se jim Trevor postavil tak to bylo fakt odvažne ale čekal jse mže si Walker s nim promluvi když ho oslovil jako Dukea a jsem zvědav jestli splni přani otce nebo to odmitne a jinak jsem zvědav co bude dělat Liam a kapitan James když jim někdo dal do auta bombu a jsem zvědav jestli si August začne něco s Isabel nebo bude chit dal Ruby.

 • tigy
  tigy 20.3.2021 | 10:30:03

  Naberá to na obrátkach… čudujem sa, že Walker nespomenul Dukea v rozhovore s Trevorom na konci, počul to, nie?

 • johnys256
  johnys256 19.3.2021 | 13:10:32

  a znovu pauza 3 tyzdne len po 3 odvysielanych dieloch? po prvej pauze od s01e05 ewww


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)