S01E09: Rule Number 17

S01E09: Rule Number 17

CZ 15.4.2021 1 137 000 42 minut


Walker a kapitán James vyšetřují partii pokeru s vysokými sázkami, jelikož jeden z hráčů má možná informace o Emilyně vrahovi. Nicméně onen večer nabere obrátky, když se ke hře přidá Geri. Micki mezitím vezme Stellu a Augusta na neobvyklé dobrodružství.

Základní info:

Režie: Steve Robin
Scénář: Bret VandenBos & Brandon Willer

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Genevieve Padalecki (Emily Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Jeremy Lawson (Oswald), Katrina Begin (Cali), Joe Perez (Carlos Mendoza),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 26.12.2021 | 23:54:01

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Walker oznamil rodině že vrah Emily je nejspiš na svobodě a jak řekl že se s nim jede vypořadat a nemělo chybu jak se tam objevila Geri a spolu s kapitanem Jamesem ji nejdřiv měli za podezřelou a potom ji dali odposlech at zjisti co si tam u karet Seveřane povidaji ale čekal jsem že Cali bude ta co se te vraždy učastnila protože se do ničeho moc nezapojovala a pak byla ž přehnaně ochotna pomoct a jsem zvědav jetli bude Walker dal vyšetřovat kdo v tom mel prsty a nemělo chybu potom jak Walker po skončeni akce šel za Geri a polibili se jsem zvědav jestli spolu začnou vztah a jinak nemělo chybu jak Stella vyvaděla kvuli Trevorovi.

  • tigy
    tigy 23.4.2021 | 18:56:13

    Ale že jaký cliffhanger na konci! :D


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)