S01E10: Encore

S01E10: Encore

CZ 6.5.2021 979 000 42 minut


Když je nyní Side Step jejich, chtějí Walker, Stella a August do něj vložit něco ze sebe. Liam se obrací k Bonhamovi pro kariérní radu, zatímco se Micki a Trey vypořádávají s důsledky jeho zranění při hurikánu. Stella konfrontuje Clinta ohledně Trevora a jeho odpověď přiměje Stellu učinit nebezpečné rozhodnutí, které zanechá trvalou stopu na Walkerovic rodině.

Základní info:

Režie: Stacey K. Black
Scénář: Blythe Ann Johnson

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Jeff Pierre (Trey Barnett), Gavin Casalegno (Trevor Strand), Austin Nichols (Clint West), Jeffrey Nordling (Stan Morrison), Crystal Monee Hall (Minnie Jayne), Tyler Galpin (Rex), Meade Patton (Grant McLawson),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 27.12.2021 | 10:16:08

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Stella hledala Trevora ale misto toho pořad chodila za Clintem a jsem zvědav jestli se ji to nevymsti a jinak nečekal jsem že Liam bude kandidovat na prokuratora taky jsem zvědav jak to ovlivni protože politika je špinava zaležitost.


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)