S01E14: Mehar's Jacket

S01E14: Mehar's Jacket

CZ 17.6.2021 987 000 42 minut


Walker bere Stellu a Augusta na výlet, aby probrali pár otřesných novinek. Mezitím získá kapitán James pomoc od Micki a Treye s hledáním zmizelého armádního veterána.

Základní info:

Režie: Diana Valentine
Scénář: Casey Fisher

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Jeffrey Nordling (Stan Morrison), Mandy McMillian (Connie Richards), Giovannie Cruz (Hannah Kirk), Alex Arvie (Lou Kirk),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 27.12.2021 | 13:58:45

    Pro mě pruměrny dil, nic zajimaeho se celkem nestalo ovšem nemělo chybu jak Walker s Geri a spolu se Stellou a Augustem vyjeli vyřidit pozustatky po Hoytovi a musim řict že bylo fakt vtipny jak se rozhodovali kolem te lamy a fakt jsem nečekal že Stan přispěje Liamovi na kampan když kandiduje proti němu a Micki jak boxovala tak byla fakt perfektni.


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)