S01E15: Four Stones In Hand

S01E15: Four Stones In Hand

CZ 24.6.2021 1 082 000 42 minut


Mickiina skutečná matka Mercedes se pokouší usmířit se svou dcerou, ale Micki s ní nechce mít nic společného. Walker nabídne svoji pomoc a přistane v hromadě problémů. August trpí posttraumatickým stresem kvůli událostem, které se odehrály na ranči.

Základní info:

Režie: Tessa Blake
Scénář: Paula Sabbaga

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Madelyn Kientz (Ruby), Gabriela Flores (Isabel Muñoz), Leticia Jimenez (Mercedes Ruiz), Mandy McMillian (Connie Richards), Dana Wheeler-Nicholson (Joy Caldwell), Andre Williams (Randall),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 27.12.2021 | 14:47:54

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak za Micki přišla jeji matka a chtěla ji vysvětlit situaci a ona ji nechtěla slyšel a bylo dobry jak řekla Walkerovi at se do toho neplete ale stejně se do toho pletl a bylo vtipny že ho zavřeli a pak nakonec Micki pomahal taky přijit na to ale obirat někoho o penize kdo si prochazi ošklivym obdobim je fakt hrozny a nemělo chybu jak August ze sebe dělal ve škole frajera a pak v rozhlase nevědomky oznamil jak se citi.


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)