S01E16: Bad Apples

S01E16: Bad Apples

CZ 15.7.2021 963 000 42 minut


Kapitán James udělá s Micki a týmem protidrogový zátah, v jehož centru se nachází i špinavý policista Campbell. Když je ale Campbell z nevysvětlitelných důvodů propuštěn na svobodu, policisté se v odplatě zaměří na kapitánova syna DJe. Walker dává Treyovi radu ohledně jeho budoucnosti.

Základní info:

Režie: Joel Novoa
Scénář: Aaron Carew

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Alex Landi (Bret Nam), Jeffrey Nordling (Stan Morrison), Joshua Brockington (Dominic James), Jesse Bush (Owen Campbell), Meade Patton (Grant McLawson), Amy Dionne (Carol), Jaeme Velez (Chris), Dean Denton (zástupce odborů),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 27.12.2021 | 15:42:28

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si kapitan James myslel že spadla klec a dostane křivyho poldu ale nečekal jsem že si to Campbell v klidu odkrači a pak se začne mstit Jamesovi synovi protože využit nevineho a ještě ditě je fakt křivarna a nemělo chybu jak se Walker rozhodl vratit zrovna když ho potřebovali a jsem zvědav jak bude pokračovat Liamova kampan


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)