S01E17: Dig

S01E17: Dig

CZ 22.7.2021 1 148 000 42 minut


Walker a Micki vyšetřují bombový útok ve škole, jehož cílem byli Liam a Stan. Abeline a Bonham plánují obnovení svého manželského slibu a Treyova matka přijíždí na návštěvu.

Základní info:

Režie: Richard Speight Jr.
Scénář: Seamus Kevin Fahey & Anna Fricke

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Alex Landi (Bret Nam), Jeffrey Nordling (Stan Morrison), Madelyn Kientz (Ruby), Gabriela Flores (Isabel Muñoz), Fernando Rivera (Byron Santos), Schelle Purcell (Keesha Barnett), Joe Perez (Carlos Mendoza), Cameron Vitosh (Todd), Eric Nelsen (Travis Pike), Ceejay Joseph (ředitel Heaney), Justin Gray Henry (Riley),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 27.12.2021 | 16:28:09

    Dobry dil, musim řict že bylo fakt vtipny jak někdo zavolal že je bomba ve škole ale přitom tam žadna nebyla čekal jsem že to byl nějaky vtipek studentu a ne že volal někdo aby se zviditelnil a jinak nečeka ljsem že Stan byl zodpovědny za smrt Emily a jsem zvědav co Walker se Stanem uděla.


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)