S02E08: Two Points for Honesty

S02E08: Two Points for Honesty

CZ 20.1.2022 42 minut


Zatímco zařizuje ochranná opatření pro Treye, je kapitán James postřelen a ponechán v kritickém stavu. Walker se ujímá role prozatímního kapitána a obrací se pro pomoc na někoho překvapivého.

Základní info:

Režie: Bosede Williams
Scénář: Blythe Ann Johnson

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Jeffrey Nordling (Stan Morrison), Joshua Brockington (Dominic ‚DJ‘ James), Kearran Giovanni (Kelly), Erik Odom (Cole Lecher), Ione Butler (Alexis Jackson), Nina Leon (doktorka Paulová),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)