S03E04: Wild Horses Couldn't Drag Me Away

S03E04: Wild Horses Couldn't Drag Me Away

0 27.10.2022 43 minut


Walker, Cassie a kapitán James spojují síly, aby dostali Treye přes závěrečné stádium jeho výcviku nesoucí název „rangerův týden pekla“, který prověří, zda je připraven vstoupit do řad elitní organizace. Ale Trey není jediný, kdo prochází zkouškou. Walker totiž už týdny s Cassie nepracoval a oba se musejí velmi snažit, aby jejich partnerství opět fungovalo.

Foto: The CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)