S03E10: Blinded By the Light

S03E10: Blinded By the Light

0 26.1.2023 43 minut


Cordell je informován, že jej Šedý prapor možná stále považuje za primární cíl. Kapitán James se dozvídá, že Cordell s Cassie neříkali pravdu o přísně tajných informacích a Treyovo zapojení v případu z předchozího týdne jej staví do nepříjemné situace. Abeline a Bonham ne neshodnou na tom, jak moc je Cordell připraven na plnění svých povinností, kdežto Liam dál pokračuje ve svém novém podnikání i přes otcovu nevoli k jeho novému partnerovi.

Foto: The CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)