Jared Padalecki se zotavuje z vážné autonehody

Jared Padalecki se zotavuje z vážné autonehody

29.4.2022 10:59


Fanoušky seriálů Supernatural a Walker tento týden zasáhla strašlivá zpráva, jelikož měl Jared Padalecki velmi vážnou autonehodu, ze které jen tak tak vyvázl. Oznámil to jeho kolega ze Supernatural a kamarád Jensen Ackles.


Minulý víkend proběhl sjezd herců a fanoušků seriálu Supernatural v New Jersey, avšak musel se obejít bez účasti Jareda Padaleckiho. Jeho herecký kolega a blízký kamarád Jensen Ackles na sjezdu prozradil, že se Jared dostal do velmi vážné autonehody. Jared neseděl za volantem, byl pouze spolucestujícím. Naštěstí měl velké štěstí a nehoda pro něj ani pro nikoho dalšího z účastníků havárky nebyla osudná. V době sjezdu se už Jared zotavuje doma. Podle Jensena měl obrovské štěstí, že je naživu, jelikož sám viděl, v jakém stavu se auto po bouračce nachází a že je i zázrak, že se už může zotavovat doma a nemusí ležet v nemocnici.

(Jared měl autonehodu, naštěstí bez vážných následků. Foto: The CW)


Během týdne se už Jared sám dostal na sociální sítě, aby poděkoval všem, co mu přáli brzké uzdravení.

Zdravím vás všechny! Chci všem poděkovat za příval vaší lásky. Už je mi lépe a doufám, že budu na konci týdne schopen se vrátit k natáčení. Mám štěstí, že jsem se dočkal té nejlepší možné péče a že jsem obklopen milovanými lidmi. Jsem všem nesmírně vděčný, jak rodině seriálu Supernatural, tak rodině seriálu Walker. Nikdy se nevzdávejte.

Natáčení druhé řady mělo v době Jaredovy nehody finišovat a dle jeho slov můžeme tedy usuzovat, že ještě završeno nebylo. Pravděpodobně se tedy ještě musí dokončit poslední epizoda, a to dvacátá, která bude představovat finále druhé série a její premiéra by nás měla čekat až 23. června, takže se ještě určitě dočkáme nějaké delší pauzy ve vysílání. Za naši redakci přejeme Jaredovi brzké uzdravení a snad na tom bude brzy tak dobře, že se bude moci vrátit na natáčení.

Zdroje: ComicBook, Deadline
Zdroj anotačního obrázku: The CW


Jít na Walker | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře