Walker končí po čtyřech řadách

Walker končí po čtyřech řadách

22.5.2024 11:21


Stanice The CW navazuje na předešlé roky, kdy ukončovala jeden seriál za druhým, a obětí její čistky v aktuální sezóně se stává seriál Walker. Ten má před sebou ještě necelou polovinu čtvrté série, po které už ale nebude následovat žádné pokračování.


Na stanici The CW už nezůstává moc původních skriptových seriálů a všechny tři seriály, tedy Walker a dvojice seriálů All American, měly nejistou budoucnost. V případě Walkera seriálu napomáhal k prodloužení fakt, že jde o nejsledovanější seriál z této skupiny, nicméně za něj stanice dostávala nejmenší licenční poplatek ve výši 500–550 tisíc na epizodu. Aby bylo pokračování proveditelné, bylo zapotřebí tento poplatek navýšit na 1 milion za epizodu, čímž disponuje třeba seriál All American, který má navíc i exkluzivní smlouvu s Netflixem. Nakonec ale nebude nic z toho zapotřebí, protože se stanice rozhodla Walkera po čtyřech sériích zrušit.

Chceme poděkovat všem hercům, celému štábu, scenáristům, režisérům a producentům Walkera za jejich odvedenou práci a nasazení během čtyř báječných sérií. Také chceme zvlášť poděkovat hvězdě seriálu a výkonnému producentovi Jaredu Padaleckimu, který byl členem rodiny The CW více než 20 let a byl nedílnou součástí několika největších hitů naší stanice.

(Texaský ranger Cordell Walker si už v příštím roce nezastřílí. Foto: The CW)

Zrušení přichází den po oznámení, že byl nahrávací plac seriálu rozmontováván v důsledku neohlášení osudů seriálů stanice The CW při akci Upfronts, na níž byl odhalen její podzimní program. Bourání placu v Austinu podle zdrojů započalo už v pátek a členové štábu si už začali hledat nová místa k zaměstnání. Kdyby však došlo k prodloužení pro pátou sérii, nebylo by problém plac znovu sestavit. Nicméně tohle celé naznačovalo nepříznivou budoucnost pro Walkera a nakonec na to skutečně i došlo. Walker tak končí jen rok po zrušení jeho prequelu Walker: Independence.

K ukončení seriálu se vyjádřil i Jared Padalecki a na jeho příspěvek se můžete podívat na Instagramu. Před fanoušky seriálu je tedy už jen posledních šest epizod a finále seriálu bude odvysíláno 26. června. Můžeme jen doufat, že příběh nezůstane v závěru až příliš otevřený, aby aspoň trošku bylo zdání dobrého zakončení.

Zdroj: Deadline (článek 1, článek 2)

Mrzí vás, že se seriál nevrátí s další sérií?


Jít na Walker | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!