Ve finále se objevily postavy, jejichž návrat jsme si přáli

Ve finále se objevily postavy, jejichž návrat jsme si přáli

23.11.2022 15:00


Seriál The Walking Dead je po dlouhých 12 letech u konce. Od finále jsme očekávali mnohé, přičemž spousty věcí jsme se dočkali. Nejvíce jsme se však těšili na návrat několika známých postav.


Ve chvíli, kdy Daryl Dixon v posledním díle Rest in Peace odjížděl na motorce, mohl skončit celý seriál. Nicméně jakmile obraz potemněl, spatřili jsme sirku, která zažehla skutečnou finální část. Během ní nám bylo konečně odhaleno, jak jsou na tom aktuálně Michonne a Rick. Zatímco Michonne i nadále hledá svého muže, Rick je v zajetí Občanské republiky.

Co přesně však zachycovaly nové záběry s těmito dvěma postavami? Vezměte to chronologicky a zaměřme se nejdříve na Ricka. Ten se nacházel na pobřeží a psal si deník, ve kterém vzpomínal na všechny, kteří ovlivnili jeho život. Následně ho nalezla helikoptéra Občanské republiky, a tak Rick hodil batoh s deníkem, svými botami a telefonem na loď. Poté se vzdal těm, kteří si pro něj přiletěli v helikoptéře.


(Finále se prostě nemohlo obejít bez Ricka a Michonne. Foto: AMC)

Batoh později našla Michonne, která nyní má Rickovy věci. Ta naopak ve finále psala svým dětem, od kterých je už tak daleko, že se jim ani nemůže ozvat přes vysílačku. V době, kdy jsme ji neviděli, si obstarala nové brnění a koně. Jakmile dopsala deník, sbalila se a vyjela vstříc snad doposud největší hordě chodců, kterou jsme kdy v seriálu viděli.

Návrat těchto dvou postav se tvůrcům opravdu povedl a jsme nadšeni z toho, že si herci Danai Gurira a Andrew Lincoln zopakovali své role v hlavním seriálu. Delší dobu sice víme, že se jejich postavy dočkají vlastního seriálu, který bude mít premiéru příští rok, ale i tak jsme si říkali, že by se je slušelo vidět v letošním finále. Protože bez nich by to prostě nebylo ono.


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!