Negan se bude pokoušet vykoupit i v desáté sérii

Negan se bude pokoušet vykoupit i v desáté sérii

18.4.2019 17:00


Pokud se vám líbí Neganovo úsilí stát na straně dobra, tak vězte, že se máte na co těšit, protože Neganovo vykoupení bude tvořit podstatnou část seriálu i v příští sérii.


Fanoušci si ihned zamilovali padoucha Negana, který po většinu deváté série seděl ve své cele. V posledním díle The Storm však jasně ukázal, že své vykoupení myslí vážně. Negan chce být dobrým člověkem, který chce pomáhat Alexandrii a ostatním komunitám, a proto bude i nadále přesvědčovat ostatní, že stojí na jejich straně. Nedávno tvůrkyně promluvila na toto téma.

„Věděli jsme, že jedním ze zajímavých faktorů komiksové série je vztah Carla a Negana. Carl u nás už nevystupuje, ale máme tu Judith, a proto jsme se těšili na Neganův vztah s desetiletou Judith, která mu v mnoha ohledech připomíná Carla, ale v mnoha ohledech je i jiná. Proto nás zajímalo, jaký bude vztah těchto dvou, zatímco jeden z nich byl ve vězeňské cele tak dlouho,“ řekla tvůrkyně Angela Kang.


(Vykoupí se někdy Negan? Foto: AMC)

Tvůrkyně dále řekla k Neganovi následující: „Je to člověk, který se rád k něčemu přidá. Chce sehrát nějakou důležitou roli, a právě tuto vlastnost má i v komiksech. Negan má sice svou hranici, ale vždycky bude takový, jaký je. Tak mi to na něj sedí. Nemůže být naprosto hodný, protože prostě už je takový, jaký je. Je však zajímavé sledovat jeho pokus o to se vykoupit. Co všechno nám ještě odhalí, aby došel k tomuto bodu?“

Vypadá to, že Negan bude na začátku desáté řady stále ve své cele, nicméně tu cítíme náznak skutečného vykoupení. Otázkou však je, zda mu budou všechny postavy schopny odpustit to, co všechno jim udělal.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!