Upoutávka oznamující konec seriálu prozradila klíčovou událost z komiksů

Upoutávka oznamující konec seriálu prozradila klíčovou událost z komiksů

13.9.2020 11:00


Nedávno bylo oznámeno, že jedenáctá řada seriálu The Walking Dead bude tou poslední. K této příležitosti bylo zveřejněno krátké video, ve kterém můžeme vidět významnou událost z komiksů.


Už za necelý měsíc nás čeká finále desáté řady, která bude začátkem příštího roku obohacena o šest dodatečných epizod. Poté nás koncem příštího roku čeká začátek poslední jedenácté řady seriálu, který by tak měl skončit v roce 2022. Tyto data ovšem ještě může ovlivnit koronavirová krize.

K příležitosti oznámení této novinky bylo zveřejněno toto krátké video, které rekapituluje celý seriál. Podívat se na něj můžete níže.


Thumbnail Play icon

Úplně na konci pak můžeme vidět scénu, ve které je osoba v brnění, jež přesně odpovídá tomu, které v komiksech nosí vojáci ze Společenství.

Společenství je velká síť komunit čítající 50 000 obyvatel, ze které pochází Stephanie, za kterou Eugene, Ezekiel, Jumiko a Princezna míří. Střetnout by se s nimi měli už ve finálním díle desáté řady na opuštěném kolejišti.

Toto odhalení nám tedy prozradilo, že Společenství s největší pravděpodobností nebude součástí CRM, jejíž vojáci nosí černé brnění. Původně se totiž spekulovalo, že černě odění vojáci budou patřit ke Společenství.

Foto: AMC, Image Comics


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!