Druhá série přidá na akčnosti

Druhá série přidá na akčnosti

22.1.2024 18:35


Jenna Ortega, představitelka Wednesday ze stejnojmenného seriálového hitu Netflixu, se rozpovídala o scénáři ke druhé řadě seriálu. Prý už měla konečně příležitost do něj nahlédnout.


“Konečně míříme trochu do hororovna a je to opravdu, opravdu vzrušující, protože v průběhu seriálu sice Wednesday potřebuje nějaký vývoj, ale vlastně se nikdy nezmění. A to je na ní skvělé,” prohlásila k připravované druhé sérii mladá herečka. “Jsou tam opravdu skvělé repliky a vše je větší, je to mnohem více zabaleno do akce. Každá epizoda bude víc jako film, což je pěkně,” dodala Jenna Ortega.

Druhá série bude prý akčnější, my chceme více ruček (Foto: Netflix)

Druhá série Wednesday byla potvrzena už před rokem, stále se však nezačala natáčet. Určitou vinu na tom jak zaneprázdnění titulní herečky, tak stávka, která v Hollywoodu probíhala. O čem druhá série bude, je zatím zahaleno tajemstvím, nicméně spolutvorůci seriálu Al Gough a Miles Millar se již před časem nechali slyšet, že se zaměří na rozvoj vztahu mezi mladou puberťačkou a její matkou Morticiou, kterou hraje Catherine Zeta-Jones.

Jenna Ortega, která ve druhé sérii bude zastávat i producentskou roli, se zmínila, že seriál bude spíše horor, než aby se zabýval romantickou linkou. Máme se na o těšit. Natáčet se začne prý už v dubnu.

Zdroj: Deadline.com


Jít na Wednesday | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!