Strýček Six

Strýček Six

Byron Mann Sezóny 1 2019 - 2019


Hlava triády v čínské čtvrti a ohnivý Wu.

Vůdce triády s nadpřirozenými silami. Je to adoptivní otec Kai Jina. Jakožto ohnivý Wu může vytvořit ohnivé úponky a střely a nechat někoho shořet.

Jako dítě byl poslán do San Franciska jako splátka dluhů, které měl jeho otec z hazardu. Tam se ho ujala triáda a o pár let později potkal mladého Kai Jina. Když byl Kai puberťák, Strýček Six ho vezme za v té době vůdcem triády Raymondem Tangem. Raymond donutí Kaie zabít člena rivalského gangu, který chtěl zabít Strýčka Six. Strýček ale člena gangu zabije před Kaiem a slíbí mu, že nebude nikdy muset nikoho zabít. Raymond donutí Strýčka, aby zabitého člena gangu pohřbil. Když ho zahrabával, všiml si v hlíně ohnivého Wu Xingu. Když se ho dotkl, stal se ohnivým Wu. Pomocí nových sil poté zabil všechny vůdce triády.

Když se dozvěděl o přítomnosti zabijáka Wu v San Franciscu, nemilosrdně se ho snažil dostat. Ale poté co zjistil, že je jím Kai Jin, tak se postupně stal hodnějším. To ho ale stálo život, protože ho jeho pravá ruka, Zan, zradila a spojila se s dřevěným Wu, Alecem McCulloughem.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!