Kai Jin

Kai Jin

Iko Uwais Sezóny 1 2019 - 2019


Šéfkuchař v čínské čtvrti a nový zabiják Wu.

Čínsko-indonéský šéfkuchař, který pracuje v čínské čtvrti v San Franciscu. V prvním díle se stane posledním ze zabijáků Wu a má za úkol zabít pět mistrů Wu, z nichž každý ovládá jednu z nadpřirozených sil ohně, dřeva, země, kovu a vody. Jakožto zabiják Wu má větší fyzickou sílu a mrštnost; a dokáže změnit svůj vzhled, aby ukryl svoji identitu a mohl vystát nadpřirozené útoky pánů Wu.

Když byl Kai Jin malý, jeho rodiče ho vzali z Indonésie do San Francisca. Během plavby vypukla velká bouřka a zabila většiny pasažérů včetně jeho rodičů. Strýček Six Kaie našel a adoptoval ho. Kai se spřátelil s Lu Xin Leeho, Tommyho Waha a Jenny Wah. Když se s kamarády snažil dostat tetování, bývalý vůdce triády Raymond Tang vzal Kai Jina a Strýčka Six na tajné místo. Raymond jim řekl, že existuje člen gengu, který hodlal zabít Strýčka Six a přikázal Kai Jinovi, aby ho zabil. Kai Jin zaváhal a Strýček Six ho místo toho zabil a Kaiovi způsobil jizvu.

Jedné noci se Kai Jin, Lu Xin, Tommy a Jenny rozhodli proplížit skrze členy triádu a ukradnout ohňostroje. Když se do místnosti s nimi dostali, Tommy omylem zamkl dveře a uvěznil je v místnosti. Strýček Six nedávno získal schopnosti ohnivého Wu a právě tu noc se rozhodl zabít Raymonda Tanga a další vůdce triády. Zapálil tak celou budovu. Během toho Lu Xin je vážně popálen a Kai uvidí Strýčka Six předtím, než omdlí.

Během dalších let se Kai Jin naučil vařit a pracoval jako šéfkuchař pod Tommym a v pojízdném bufetu Kung Foodie. Taky se odloučil od svého adoptivního otce, protože neschvaloval jeho zločiny. Sblížil se s panem Youngem, postarším sousedem, který pracuje v obchodu se smíšeným zbožím.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!