Ani Simon Kinberg nevěděl o účasti Evana Peterse ve WandaVision, jak reagoval?

Ani Simon Kinberg nevěděl o účasti Evana Peterse ve WandaVision, jak reagoval?

12.10.2021 18:31


Simon Kinberg postavu Quicksilvera v posledních letech využíval v hojném. A on taktéž stojí za proslavení Evana Peterse právě v této roli. Feige mu nicméně herce ukradl a využil ho pro seriál na Disney+. Simon Kinberg to předem nevěděl a sám se to dozvěděl z televizní obrazovky.


Simon Kinberg je dlouholetým producentem, scénáristou a také režisérem série X-Men pro studio Fox. S prodejem studia Fox studiu Disney ovšem úloha a také práce Simona Kinberga skončila, tudíž byl odříznut od jakéhokoliv potenciálního napojení mutantů, kteří doposud stáli mimo, na MCU. Fanoušci seriálu WandaVision vědí, že si Kevin Feige pro fanoušky mutantů připravil pěkné překvapení právě pro tento seriál na Disney+.

(Peterse jako Quicksilvera jsme viděli i v Dark Phoenix, tam ale velkou roli neměl. Foto: Fox)


Evan Peters se objevil v seriálu. Zpočátku jako Quicksilver, následně bylo odhaleno, že se jedná o zcela jinou postavu a to o neznámého Ralpha Bohnera. Simon Kinberg stál za týmem, který Quicksilvera představil v Budoucí minulosti. Ani on ale předem nevěděl, že toto zajímavé pomrknutí po fanoušcích jeho série čeká diváky i ve WandaVision. Kinberg k celé kauze řekl následující:

Ne, nevěděl jsem to předem. Sledoval jsem to až následně v přímém přenosu a vlastně ani to tak není úplně pravda, měl jsem zpoždění den či dva, ale jelikož mám Twitter a moji synové jsou hardcore fanoušci X-Menů a Marvelu, tak mi okamžitě napsali a ptali se mě na to. Já to neviděl, takže jsem jim poděkoval za spoiler. Když jsem ale následně otevřel svůj Twitter, bylo mi jasné, že se musím hned na tu epizodu podívat.

Kevin Feige nepotřeboval žádný souhlas a ani požehnání k využití Peterse u Kinberga. Práva na postavy má nyní studio Disney, které si může podle libosti vytahávat kterékoliv postavy z X-Menů a může i nemusí využít původní herce ze série. Simon Kinberg v tuto chvíli není nijak zainteresovaný do MCU projektů. I když je to rozhodně schopný tvůrce, tak s klopýtající kvalitou posledních X-Men filmů se není čemu divit, že Disney o jeho služby v tuto chvíli nestojí.

Bylo by fér, aby Kevin Feige Simonu Kinbergovi o tomto zapojení dopředu řekl?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře