Dopinder

Dopinder

Karan Soni Sezóny 2 2016 - 2018


Mladý Ind, který jezdí v taxíku a stane se osobním řidičem Deadpoola. Zároveň má násilnické sklony a chce se stát členem týmu X-Force.

Informace

Skutečné jméno: Dopinder
Přezdívka: Dopinder
Druh: člověk
Barva očí: černá
Barva vlasů: černá
Představitelé: Karan Soni
Autoři postavy: Rhett Reese, Paul Wernick
Poprvé se objevil v: Deadpool (2016)
Rok vzniku: 2016

Filmy

Deadpool (2016)
Deadpool 2 (2018)

Filmový příběh

Dopinder je mladý taxikář, který se náhodou seznámí s Deadpoolem. Vznikne poněkud zvláštní přátelství, které je zpočátku založeno na sarkastických vtípcích. Jak ale Dopinder poznává pana Poola více a naopak, stane se z nich nerozlučná dvojka. Dopinder vozí Deadpoola po všech misích a sám by chtěl jednou obléknout kostým a stát se superhrdinou. Ostatně násilné sklony má, protože se postaral o nápadnice své přítelkyně.

Když dělá Deadpool nábor do X-Force, Dopinder je velice zklamaný, že ho nakonec Wade Wilson nevybral, protože si nemyslí, že disponuje nějakými zvláštními schopnostmi či jiným nadáním. Když je ovšem většina týmu zabita, Dopinder dostane svou šanci a společně s Negasonic Teenage Warhead, Colossem, Cablem a ostatními se vydá zachránit malého chlapce těsně předtím, než poprvé někoho zabije, zalíbí se mu to, což povede ke katastrofálním událostem v budoucnosti.