Mezi druhou a třetí řadou uvidíme bonusovou epizodu

Mezi druhou a třetí řadou uvidíme bonusovou epizodu

4.6.2023 10:44


Pokud vás překvapilo, že druhou sérii, stejně jako první, netvořilo deset epizod, určitě jste nebyli jediní, protože se celou dobu předpokládalo, že nás čeká stejný počet. Odvysíláno ale bylo jen devět epizod. Avšak nyní už víme, že mezi druhou a třetí řadou uvidíme jednu bonusovou epizodu.


Mysleli jste si, že druhou sérii bude nakonec tvořit jen devět epizod, tedy o jednu méně než v případě první série? Tak to vás můžeme ujistit, že tomu tak nebude. Aktuálně sice končíme na devíti dílech, ale v budoucnu nás čeká ještě jedna bonusová epizoda druhé řady. To potvrdila tvůrkyně Ashley Lyle na svých sociálních sítích. Prozatím ale není jasné, kdy přibližně ji budeme moci zhlédnout.

(Druhá řada bude nakonec také složena z deseti epizod. Foto: Showtime)

Lze však předpokládat, že tato epizoda je již natočena. Zřejmě je ale mostem mezi druhou a třetí řadou a proto bude nejspíš záležet na tom, kdy bude třetí řada připravena, aby bonusový díl mohl být odvysílán přibližně v polovině pauzy mezi sériemi. Třetí řada se totiž začala připravovat 2. května a hned po jednom dni musely být práce pozastaveny kvůli aktuálně probíhající stávce scenáristů. Yellowjackets je tedy dalším ze seriálů, které stávka postihla, a čekání na další řadu bude o to delší.

Zdroj: Deadline (článek 1, článek 2)

Jste rádi, že bude ještě jeden díl? O čem bude podle vás pojednávat?


Jít na Yellowjackets | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!