S01E02: 1:00 a.m. – 2:00 a.m

S01E02: 1:00 a.m. – 2:00 a.m

CZ 13.11.2001 42 minut


V okamžiku, kdy Mandy bezpečně přistává v poušti, Jackův tým dává dohromady seznam pasažérů letadla. Tony se vyptává Jacka na podrobnosti ohledně Masonovy návštěvy. Nina mu pomocí lži odpoví. V poušti schovává Mandy identifikační kartu fotografa Martina Belkina a nasedá do auta, které ji vyzvedává z místa přistání. Kartu vyzvedává tajemný motocyklista.

Tony nepřijímá Ninino vysvětlení a ptá se, co se skutečně mezi Jackem a Masonem stalo.

Richard Walsh, vysoký představitel protiteroristické jednotky (CTU) se tajně schází s informátorem Scottem Baylorem v krytém parkovišti Dunlop Plaza. Scott mu předává speciálně upravenou identifikační kartu, která umožňuje přístup po celé budově CTU a navíc obsahuje tajné interní informace o Palmerovi. Po předání na ně zaútočí neznámí střelci. Baylor je mrtev, Walsh zraněn. Walsh volá Jackovi o pomoc.

Teri s Alanem Yorkem u obchodu objeví prázdné Janetino auto. Nikoho však nenaleznou ani uvnitř obchodu. V Danově autě Kim zjišťuje, že je Janet pod vlivem drog.

Gaines předává Mandy kufřík s penězi za vykonanou práci a žádá pro neznámého fotografovu identifikační kar­tu.

Jack volá po cestě za Walshem Nině, aby zjistila vstupní kód do Dunlop Plaza. Tony jejich telefonát vyslechne z nahrávky.

V Gainesově domě se Mandy potkává s Jonathanem, který byl plastickou operací upraven do podoby Martina Belkina.

Jack naléza Walshe živého. Unikají z budovy, zneškodňují střelce. Jednomu z nich odřízne Jack kus prstu pro pozdější identifikaci.

Z motocyklisty, který přijíždí do Gainova domu se vyklube žena – Bridgit. Pozdraví se s Mandy, Gainesovi předává polaroidový snímek Belkinovy identifikační karty s požadavkem na více peněz. Poté, co nemůže Teri zastihnout Jacka, žádá Ninu o zjištění majitele obchodu. Nina nejdříve odmítne, ale nakonec vyhoví. Teri oznamuje Alanovi, že byli s Jackem nějaký čas odloučeni.

Palmerovic děti se vracejí z večírku do hotelového pokoje. Palmer telefonujeve vedlejší místnosti s jakýmsi Carlem, říká mu o výhružkách Maureen Kingsley a domlouvají se na schůzce. Do hotelového pokojePalmerových vcházejí agenti. Oznamují zpřísnění bezpečnostních podmínek kvůli možnému útoku na život senátora Palmera. Toho však nikde nemůžou nalézt.

Poté, co Jack s Walshem výjdou z garáží, zaútočí na ně další střelec. Střela zasahuje Walshe. Ten předá Jackovi kartu s instrukcemi, aby ji nechal prověřit přes Jamey, protože ta může odhalit, kdo nechal kartu upravit. Walshe zasáhne další střela.

Jack uniká. Přes mobilní scanner naskenuje kartu a z automobilu ji posílá přímo do počítače Jamey. Dan zastavuje auto. Přinutí Kimberly vystoupit a nařizuje jí zavolat matce, aby jí sdělila, že je vše v pořádku. Kim odmítá. Dan udeří železnou tyčí omámenou Janet do ruky. Kimberly tedy volá matce. Hovor ukončí prohlášením, že ji má ráda. Teri je tím zaskočena, protože nikdy před tím to její dcera neříkala.

Jamey posílá Jackovi jméno agenta-zrádce. Je to Nina. Jonathan si cvičí na poušti střelbu.

Photo © 20th Century Fox Television
  • KarlCZ
    KarlCZ 27.7.2018 | 23:02:51

    Ten konec!


24(24 hodin)

Jack Bauer je agentem vládní agentury CTU, úkolem které je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům (Counter Terrorist Unit). Společně s rodinou má velký dar připlést se do pořádných malérů, které jsou navíc nebezpečné pro celé USA. Jde o přelomový seriál s reálnou časovou linií – každá epizoda pokrývá jednu hodinu děje a jedna 24 epizodní sezona tak pokrývá přesně jeden skutečně náročný Bauerův den (a jednu teroristickou hrozbu). Bauer je agentem vládní agentury CTU, jeho úkolem je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům na USA.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Jack Bauer), Carlos Bernard (Tony Almeida), Elisha Cuthbert (Kim Bauer), Gbenga Akinnagbe (Erik Ritter), Tate Donovan (Mark Boudreau), Michelle Fairley (Margot Al-Harazi), Yvonne Strahovski (Kate Morgan), Kim Raver (Audrey Boudreau),