S01E12: 11:00 a.m. – 12:00 p.m.

S01E12: 11:00 a.m. – 12:00 p.m.

CZ 19.2.2002 42 minut


Alberta Green se z Niny a Tonyho snaží dostat, kde se pohybuje Jack. Jack se konečně shledává s Teri a Kim, Palmer se snaží ochránit Keithova terapeuta. Kevin Caroll (Alan York) ukazuje Jackovi cestu do Gainesova tábora.

Nina se snaží pořídit satelitní snímek inkriminované oblasti, zatímco Alberta Green se nepřestává nepříjemně vyptávat. Je však nutné držet ji od případu co nejdál minimálně do té doby, než Jack osvobodí Teri a Kim. Těm se mezitím podařilo skrýt Eliho tělo a plánují útěk.

Jeden z ozbrojených strážců Miller nechává Alana Yorka vjet do Gainesova tábora, netušíce, že se v limuzíně skrývá Jack. V jednu chvíli se Alan pokusí Jacka přemoci, ale končí v bezvědomí.

Zpět v CTU: Green vyslýchá Tonyho. Je jasné, že agent žárlí na Jacka, o němž se domnívá, že k němu Nina stále cosi cítí. Gaines vyšle Ricka, aby zjistil, co Eliho s popravou tak zdrželo. Když vstoupí do místnosti, Jack jej chce zastřelit, ale Teri stačí včas zasáhnout a svému muži vysvětlí, že chlapec je na jejich straně.

Palmer se ze své limuzíny snaží dovolat terapeutovi doktoru Ferragamovi, aby ho varoval před hrozícím nebezpečím. Ten však jeho rady pochopí jako výhrůžku a zavěsí. Alberta Green stupňuje nátlak a agenty chce vyslýchat v oddělených místnostech. O místo nepřijde ten z nich, kdo se k napomáhání Jackovi přizná jako první. Zatímco Tony dostává deset minut na rozmyšlenou, Jack s Rickem plánují, jak se v Danově dodávce dostat z hlídaného areálu. Mezitím Miller narazí na bezvládného Carolla, který je stále uvězněn v limuzíně, a okamžitě rádiem informuje Gainese.

O několik minut později vyprší Tonyho ultimátum. Vtom volá Jack a žádá Green o vyslání zásahových jednotek do sídla teroristů. Čekání na Ricka, který měl přijet s dodávkou, se stále prodlužuje a Teri a Kim začínají tušit komplikace.

Palmer a Novic přijíždějí před Ferragamův dům právě ve chvíli, když hasiči likvidují rozsáhlý požár. Palmer se nemůže udržet a chce vyskočit z automobilu, je však svým asistentem zadržen. Ferragamo byl zabit při explozi a Palmerovi je jasné, že to nebyla nešťastná náhoda. Mezitím Kevin Caroll, který byl celou dobu uvězněn v autě, přichází k vědomí a varuje před přítomností Jacka Bauera. Gaines reaguje vyhlášením poplachu a po areálu se začínají rojit houfy ozbrojených strážců. Rick nečeká ani vteřinu, naskočí do dodávky, nakládá Jacka a jeho rodinu a ve změti kulek si proráží cestu ven z hlídaného kempu. Jedna střela však prorazí zadní pneumatiku a automobil havaruje. Teri a Kim utíkají na příkaz Jacka do nedaleké vodárenské věže, kde je snad zachrání agenti z CTU. Rick a Jack se pouštějí do prudké přestřelky s Gainesovými muži. Chlapec je postřelen, Jack zapaluje ohnivou bariéru z unikajícího paliva a oba mizí svým pronásledovatelům v lese. Rick padá, ale Jack mu opakovaně pomáhá zpět na nohy.

Photo © 20th Century Fox Television
  • KarlCZ
    KarlCZ 5.8.2018 | 20:19:47

    Ten konec!


24(24 hodin)

Jack Bauer je agentem vládní agentury CTU, úkolem které je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům (Counter Terrorist Unit). Společně s rodinou má velký dar připlést se do pořádných malérů, které jsou navíc nebezpečné pro celé USA. Jde o přelomový seriál s reálnou časovou linií – každá epizoda pokrývá jednu hodinu děje a jedna 24 epizodní sezona tak pokrývá přesně jeden skutečně náročný Bauerův den (a jednu teroristickou hrozbu). Bauer je agentem vládní agentury CTU, jeho úkolem je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům na USA.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Jack Bauer), Carlos Bernard (Tony Almeida), Elisha Cuthbert (Kim Bauer), Gbenga Akinnagbe (Erik Ritter), Tate Donovan (Mark Boudreau), Michelle Fairley (Margot Al-Harazi), Yvonne Strahovski (Kate Morgan), Kim Raver (Audrey Boudreau),