S01E21: 8:00 p.m. – 9:00 p.m.

S01E21: 8:00 p.m. – 9:00 p.m.

CZ 23.4.2002 42 minut


Victor bere Jacka za rukojmího, Kim je konečně propuštěna z vazby, Palmer flirtuje se svou asistentkou Patty. Palmer se dozvídá, že navzdory všem komplikacím v primárkách uspěl.

Drazenovým mužům se podařilo vniknout do střeženého podzemního komplexu a jsou tak o krok blíže svému cíli: osvobození Victora Drazena.

Ve věznici: Melanie se pokusí vyvolat konflikt s Kim, ale ta zachová chladnou hlavu. O něco později Jack volá Masona a žádá jej, aby do Saugusu poslal posily. Teri vyjádří obavy o svého muže, načež se ji Nina pokusí uklidnit, že je Jack pouze hodně zaneprázdněn. Taková odpověď Teri samozřejmě příliš neuspokojí a vtrhne do Masonovy kanceláře. Dosáhne však jen toho, že jí Mason přidělí „osobní dohled“.

V hotelu: Novic gratuluje Palmerovi k jeho velkému vítězství, načež Palmer vyjadřuje svůj hluboký dík všem svým spolupracovníkům. Ve vedlejší místnosti narazí na asistentku Patty, která mu řekne, jak moc k němu cítí a jak mnoho si váží jejich spolupráce. Palmera tento kompliment upřímně těší.

Jack a DeSalvo si jsou vědomi hrozícího nebezpečí a snaží se co nejrychleji dostat zpět do hlavní hlídané místnosti. Vtom se objeví Andre Drazen, zastřelí DeSalvu a zmocní se svého otce. Jack se mu postaví na odpor, ale pak se objeví další muži a on je přemožen. Poté Harris hlásí příchod posil z CTU, které Jack tak naléhavě žádal. Teroristé odpálí vchod a zabarikádují se uvnitř. Victor přikazuje, aby Jacka ještě nezabíjeli. Vzápětí volá Mason, aby se nechal slyšet, že s teroristy nevyjednává. Toto hrdinské gesto se však pro Jacka rovná rozsudku smrti.

Ve věznici: Lucy podá Melanii jointa, ale poté ihned zavolá stráže. Melanie tvrdí, že jí dívka jointa sama podala a donutila ji tak ke konzumaci, ale policisté jí odmítají věřit. Kim však její slova potvrdí, načež je napadena Lucy. Přibíhají posily a dívky od sebe odtrhnou. Melanie je Kim za její pomoc vděčná a na oplátku se rozhodne vypovídat.

Zpět v podzemní věznici: Victor Jackovi prozrazuje, že tehdy v Kosovu zabil jeho dvojníka. Na to mu Jack namítne, že se tak vlastně stal spoluodpovědným za smrt své ženy a dcery, když je nechal cestovat se svým záskokem. Victor se nad tím upřímně zamyslí, čehož Jack využije k tomu, aby ho napadnul. Andre jej však pohotově srazí pažbou.

V hotelu: Patty nepřestává Palmera zahrnovat lichotkami a nenápadně se dostane až k hlazení po krku.

V CTU: Mason se radí s Chapellem, jak dále postupovat v Jackově případu. Chapelle naznačí, že by možná bylo nejlepší na celou záležitost zapomenout (navíc když nyní hrozí, že je pravý Victor Drazen stále naživu). Nakonec se oba dohodnou, že se nebudou snažit za každou cenu vyjednávat v Jackův prospěch. Teri se dozvídá, že je její dcera v bezpečí na policejní stanici, ale že byl její muž unesen teroristy. Mezitím se speciální komando CTU snaží dostat do podzemních objektů věznice, kde narazí na DeSalvovo mrtvé tělo. Avšak po Drazenovi a Jackovi jako by se zem slehla.

Melanie je konečně ochotna vypovídat a doznává, že Kim nebyla do drogového obchodu ani v nejmenším zapletena. Kim je propuštěna a je rozhodnuto, že bude převezena do CTU, kde se shledá s Teri. Ještě z auta volá matce, že je již na cestě. Vtom jim dodávka zablokuje cestu a my vidíme, jak tři maskovaní muži přistupují k policejnímu vozu.

Photo © 20th Century Fox Television
  • KarlCZ
    KarlCZ 15.9.2018 | 9:07:14

    Mega!


24(24 hodin)

Jack Bauer je agentem vládní agentury CTU, úkolem které je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům (Counter Terrorist Unit). Společně s rodinou má velký dar připlést se do pořádných malérů, které jsou navíc nebezpečné pro celé USA. Jde o přelomový seriál s reálnou časovou linií – každá epizoda pokrývá jednu hodinu děje a jedna 24 epizodní sezona tak pokrývá přesně jeden skutečně náročný Bauerův den (a jednu teroristickou hrozbu). Bauer je agentem vládní agentury CTU, jeho úkolem je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům na USA.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Jack Bauer), Carlos Bernard (Tony Almeida), Elisha Cuthbert (Kim Bauer), Gbenga Akinnagbe (Erik Ritter), Tate Donovan (Mark Boudreau), Michelle Fairley (Margot Al-Harazi), Yvonne Strahovski (Kate Morgan), Kim Raver (Audrey Boudreau),