S07E07: Day 7: 2:00 p.m. – 3:00 p.m.

S07E07: Day 7: 2:00 p.m. – 3:00 p.m.

CZ 2.2.2009 11 340 000 42 minut


Sangala standoff pokračuje a Dubaku ohrožuje další vysoce hodnotný cíl s modulem CIP. Celá bezpečnostní komunita se snaží identifikovat cíl a Jack, Chloe, Tony, Renee a Bill sledují vedení. Mezitím agent FBI Janis Gold (Janeane Garofalo) přináší do své práce nádech paranoie.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

24(24 hodin)

Jack Bauer je agentem vládní agentury CTU, úkolem které je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům (Counter Terrorist Unit). Společně s rodinou má velký dar připlést se do pořádných malérů, které jsou navíc nebezpečné pro celé USA. Jde o přelomový seriál s reálnou časovou linií – každá epizoda pokrývá jednu hodinu děje a jedna 24 epizodní sezona tak pokrývá přesně jeden skutečně náročný Bauerův den (a jednu teroristickou hrozbu). Bauer je agentem vládní agentury CTU, jeho úkolem je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům na USA.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Jack Bauer), Carlos Bernard (Tony Almeida), Elisha Cuthbert (Kim Bauer), Gbenga Akinnagbe (Erik Ritter), Tate Donovan (Mark Boudreau), Michelle Fairley (Margot Al-Harazi), Yvonne Strahovski (Kate Morgan), Kim Raver (Audrey Boudreau),