Geoffrey Thorne kdysi napsal pilot k seriálu o Mockingbird

Geoffrey Thorne kdysi napsal pilot k seriálu o Mockingbird

15.10.2020 21:30


Díky opětovnému velkému zájmu fanoušků o spin-off Most Wanted producent seriálu Power Book II: Ghost Geoffrey Thorne potvrdil, že kdysi napsal scénář k pilotu o Mockingbird. Existenci tohoto pilotu na svých sociálních sítích potvrdila i samotná herečka Adrianne Palicki.


Geoffrey Thorne, jeden z producentů Power Book II: Ghost, potvrdil, že kdysi napsal pilot pro spin-off k připravovanému seriálu Marvel's Most Wanted. Seriál se měl točit kolem dvou postav Bobbi Morse a Lance Huntera, jež ve třetí sérii odešli právě díky chystanému spin-offu. Bohužel stanice ABC se nakonec rozhodla jinak a seriálu Marvel's Most Wanted nedala zelenou. Obě postavy se poté už však do seriálu nevrátili, kromě Lance, který se objevil v páté řadě. Bobbi ovšem upadla v zapomnění a neobjevila se ani v posední řadě Agentů. Výsledkem tedy nakonec je to, že fanoušci cítí, že potenciál Bobbi v MCU byl zkrácen předčasně.

V návaznosti na opětovný zájem fanoušků o nový projekt zaměřený zaměřený na Bobbi Geoffrey Thorne nasdílel na sociální média něco velmi lákavého. Svěřil se, že kdysi napsal pilota pro Mockingbird, který byl zcela oddělen od spin-offu Marvel's Most Wanted. Fanoušci okamžitě sdíleli své nadšení a zdá se, že i samotná Adrianne potvrdila existenci pilotu pomocí gifu Bobbi pod zmíněným příspěvkem. Thorne také sdílel krátký náhled z pilotu, jenž můžete vidět níže.

Nepochybně existuje mnohem více, co o Bobbi nevíme, co lze prozkoumat v rámci MCU. V Agents of S.H.I.E.L.D. byla jen na jednu a půl řady a hodně svého života nechala na představivosti. Stejně jako Daisy Johnson či Phila Coulsona by bylo snadné Bobbi integrovat do budoucího projektu MCU, ať už prostřednictvím streamovací platformy Disney + nebo filmu. Hawkeye má na obzoru svůj vlastní seriál, jenž by mohl poskytnout příležitost představit Mockingbird. Jejich příběh by však musel být lehce poupravený.

Samotní fanoušci se této informace chytli a začali na Twitteru se domáhat pomocí hashtagů #ReleaseMostWanted, #ReviveMostWanted a #BringBackBob­biandHunter k oživení seriálu.

Líbil by se vám návrat Bobbi Morse na obrazovky?


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!