Agents of S.H.I.E.L.D. budou pod záštitou Disney+

Agents of S.H.I.E.L.D. budou pod záštitou Disney+

3.3.2022 22:00


V březnu se Agents of S.H.I.E.L.D. připojí ke zbytku MCU na Disney+. Seriál žil na Netflixu dlouhé roky a byl tak oddělen od zbytku Marvelu spolu s dalšími seriály jako Daredevil, Jessica Jones atd. Je to tedy v historii poprvé, co bude veškerý obsah MCU na jedné streamovací platformě.


CBR ohlásila, že 16. března všech sedm sérií Agents of S.H.I.E.L.D. bude přidáno na streamovací platformu Disney+. Zároveň se na platformu přidají i seriály jako Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, The Punisher a The Defenders. Disney+ do platformy také přidá novou rodičovskou kontrolu. Přečtěte si komentář prezidenta streamování Disney Michaela Paulla.

Disney+ sloužil jako domov pro některé z nejoblíbenějších značek v tomto odvětví a přidání těchto akčních komiksových seriálů přináší více věcí od značky Marvel na jednom místě.

Foto: ABC

Tento rok se má také Disney+ dostat do České republiky, takže uvidíme, kdy to bude a zda se dočkáme seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.. Pokud se tak stane, budeme vás určitě informovat.


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!