Kevin Feige se vyjádřil k návratu postav z Agents of S.H.I.E.L.D.

Kevin Feige se vyjádřil k návratu postav z Agents of S.H.I.E.L.D.

27.2.2021 0:00


Už se proslýchalo, že se přinejmenším Clark Gregg a Chloe Bennet vrátí do MCU. Kevin Feige se nakonec k těmto zvěstem vyjádřil. Uvidíme tedy nakonec naše známé postavy i v budoucnu pod Marvelem?


Ještě předtím, než WandaVision zahájil nový věk televizních pořadů od Marvelu, seriál Agents of S.H.I.E.L.D. rozšířil MCU na vyšší úrovni. Seriál měl premiéru na ABC na podzim roku 2013 a následoval vzkříšeného favorita fanoušků Phila Coulsona (Clark Gregg), jenž vedl nový tým agentů S.H.I.E.L.D.u v ná­vaznosti na film The Avengers. Kvůli určitým počátečním omezením se seriál rozbíhal pomalu, což nějaké fanoušky lehce odradilo.

Postupem času se však Agenti stali nejvíce podceňovaným projektem Marvelu. Série se postupně odklonila od připojení k většímu MCU, a přitom našla svobodu stát se svým vlastním projektem. S ročními obdobími zaměřenými na Inhumans, LMD a cestování v čase Agenti znovu a znovu prokázali svou inovaci. Poslední sedmá série skončila loni a od té doby přetrvávají zvěsti o tom, že se postavy mohou v nějaké formě vrátit do MCU.

V rámci panelu Television Critics Association společnosti Disney + odpověděl šéf MCU Kevin Feige na řadu otázek ohledně televizních plánů franšízy. Když byl požádán, aby okomentoval zvěsti o tom, že určité postavy ze seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. se připravují na návrat MCU, dal předvídatelně lstivou odpověď.

Často se objevují zvěsti, které jsou pravdivé a často se opakují. Byla to skvělá zábava, když se Clark Gregg vrátil do MCU ve filmu Captain Marvel. Pokud jde o ty ostatní věci, prostě uvidíme.

Častěji se fámy, které se šíří po internetu, ukázaly jako nepravdivé. Herečka Chloe Bennet nedávno popřela zprávu, která tvrdila, že se vrátí zpět jako Daisy Johnson. A není to poprvé, co se takovéto zprávy objevují. To ovšem neznamená, že se agenti nemohou vrátit. Ve skutečnosti by se dalo namítnout, že Feigeho komentáře naznačují, že se něco skutečně chystá. Jelikož však ještě nic nebylo potvrzeno, je lepší se mýlit a být opatrný a předpokládat, že se to vůbec neděje. Je pravděpodobnější, že si Feige pouze přeje ponechat své možnosti otevřené pro budoucí tvůrčí příležitosti.

Foto: Marvel, ABC

Přáli byste si, aby se Coulson, Daisy nebo jiné postavy z Agentů vrátili zpět? Dejte nám vědět do komentářů.


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!