Clark Gregg odhalil zápletku šesté série

Clark Gregg odhalil zápletku šesté série

18.3.2019 18:24


Třináctidílná šestá série má podle hlavní hvězdy seriálu Clarka Gregganabídnout dvě příběhové linky, z nichž jedna samozřejmě naváže na konec minulé řady. O čem bude nové dobrodružství tajné organizace pojednávat?


Již brzy bychom se měli dočkat více informací o šesté sérii Agentů S.H.I.E.L.D.u, ale do té doby si musíme vystačit s informacemi, o které se nedávno podělil Clark Gregg, představitel Phila Coulsona a nově i tajemné postavy, se kterou se brzy setkáme. Právě šestá série bude, jak víme, zkrácená, a nabídne nám třináct epizod, načež by na ni měla navázat stejně dlouhá série sedmá.

Příběh letošní řady bude podle všeho rozdělen na dvě poloviny. V první bude tým sledovat podivné anomálie na Zemi, zatímco v té druhé se vydají do vesmíru najít Fitze. Od smrti Coulsona a „ztráty“ Fitze sice uplynulo několik měsíců, ale tým stále truchlí a snaží se naplnit své povinnosti S.H.I.E.L.D.u, načež se ve světě začnou dít zvláštní věci, které vyvolají chaos. Za vším samozřejmě stojí nějací lidé, po kterých budou právě hrdinové pátrat.


S Fitzem i postavou s tváří Coulsona se potkáme až v druhé polovině série. Foto: ABC

S Clarkovou novou postavou se máme setkat právě v druhé polovině, která se odehrává ve vesmíru. A když agenti dorazí k Fitzovi, zjistí, že se tu vyskytuje také někdo s velmi povědomou tváří. Kolem této postavy má být vystavené velké tajemství a falešný Coulson má být stejně zmatený, jako přátelé původního hrdiny.

Co si o těchto dvou dějových linkách myslíte? Co by mohli tvůrci v seriálu ještě ukázat?

Zdroj: CBR


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!