Alya Fitz

Alya Fitz

Harlow Happy Hexum Sezóny 1 2020 - 2020


Dcera Fitze a Simmons.

Základní informace

Během zkoumání cestování časem a plánování, jak porazit Chronicomy, se Fitz a Jemma rozhodli si trochu užít toho času pro sebe a mít Alyu, jež byla pojmenována po největší hvězdě v souhvězdí Hada. Ona byla důležitou součástí, na kterou Jemma musela zapomenout, aby se věnovala misi zachránit svět.

Sedmá série

Alya Fitz se narodila v letech 2019 až 2023 na S.H.I.E.L.D. lodi Zephyr One v hlubokém vesmíru. Její narození bylo výsledkem toho, že její rodiče, Fitz a Jemma, si dali několikaletou pauzu od stavby stroje času, který měl pomoci jejich S.H.I.E.L.D. kolegům v boji proti časové hrozbě starověké mimozemské rasy známé jako Chronicomové. Společně si tak vybudovali svůj vysněný život a měli malou Alyu. V roce 2023, kdy byla Alya malá holčička, se však Jemma začala cítit provinile za to, že opustila své přátele na Zemi. Začala panikařit, a tak spolu s Fitzem dokončili návrhy stroje času s pomocí Enocha.

Jakmile byli hotovi, včetně implantátu mysli potlačujícího paměť a LMD Chronicoma postaveného pro Coulsona, vložili nějaké polštáře a přikrývku do modulu pro Alyu a položili jí do postele, než pomocí svých návrhů cestovali zpět v čase do okamžiku, kdy opustili Zemi v Zephyru v roce 2019. Poté se setkali s agentkou Piper a Flintem. Ti měli chránit modul, ve kterém byl nejen Fitz, ale i schovaná Alya. Po uskutečnění plánu a záchraně světa se vrátili Fitz a Jemma zpět k modulu pro Alyu, o které ani Piper ani Flint nevěděli. Alya se opět setkala s Jemmou, i když pro ni to byla chvilička, zatímco pro Jemmu hodně dlouhá doba. Po roce si po „telefonátu“ s celým týmem Jemma a Fitz hrají s Alyou na zahradě.

Foto: ABC