Wilfred Malick

Wilfred Malick

Neal Bledsoe Sezóny 1 2020 - 2020


Otec Gideona a Nathaniela Malickových a jeden z velkých vůdců Hydry minulé doby.

Základní informace

Wilfred Malick, kterého dlouhou dobu znali všichni jako Freddyho, pocházel ze zámožné rodiny, která byla věrná Hydře. Jelikož dokázal napravit čest své rodiny, dokázal se vypracovat nahoru, dokud nezemřel jako zbabělec. Vyšlo totiž najevo, že podváděl během rituálu a čest rodiny byla opět pošpiněna. Když však Chronicomové cestovali časem, využili Wilfreda k tomu, aby změnili svět k obrazu svému a on tak o pár let přežil vlastní smrt.

Sedmá série

Narodil se do bohaté rodiny, která spadala pod Hydru, ale po krachu burzy spáchal jeho otec sebevraždu a rodina ztratila respekt. Freddy proto začal pracovat v The Krazy Kanoe, kde se staral o příchozí. Tajně se snažil získat si opět respekt u Hydry, když jej jednoho dne kontaktovali, aby předal zásilku. Touto dobou přichází na scénu S.H.I.E.L.D. z budoucnosti, kteří hledají v podniku pomoc. Netuší ale, že Chronicomové jdou právě po Freddym, jehož rodina bude zčásti ovládat S.H.I.E.L.D. Po malém omylu ale Freddyho před robotickými útočníky zachrání a on splní svou misi.

V roce 1955 se již jako vůdce Hydry podílel na zabití Daniela Sousy, který odhalil infiltraci S.H.I.E.L.D.u. Jeho smrti však hrdinové z budoucnosti zabránili a Wilfred se střetl se svým zachráncem Dekem, kterého na oplátku taktéž nechal přežít. Wilfreda následně kontaktovali Chronicomové, kteří jej tentokrát již nechtěli zabít, ale využít k přepsání historie. Během let se z něj tak stal vysoce důležitý člen S.H.I.E.L.D.u, který spustil dopředu Projekt Insight. V tom mu ale tým hrdinů zabránil a Deke Freddyho následně zabil, aby zachoval časovou linku.

Foto: ABC