Seriál se rozloučil s postavou kouče Montese a jeho představitelem

Seriál se rozloučil s postavou kouče Montese a jeho představitelem

10.6.2024 20:07


Vzhledek k úmrtí Kamara de los Reyese krátce po začátku natáčení šesté řady musela být hercova neúčast v seriálu nějak vyřešena. Tak se stalo nakonec až v desátém díle.


Na konci roku 2023 bohužel zemřel herec Kamar de los Reyes, který v seriálu působil v roli kouče Montese na univerzitě Coastal California. Jelikož k jeho smrti došlo krátce po zahájení natáčení šesté řady, musela se jeho nepřítomnost v seriálu nějak vyřešit. Samotného herce jsme viděli pouze v prvním díle a od té doby byla jeho postava při každém tréninku či zápase, které byly součástí některých z dílů, nepřítomna a většího prostoru se tak dočkali pomocní koučové fotbalového týmu. V desáté epizodě ale byla konečně nepřítomnost Montese jednou a provždy vyřešena.

Postava Montese naštěstí nebyla usmrcena, pouze obdržel Montes nabídku na post kouče v NFL, kterou se rozhodl přijmout. Tato skutečnost tvrdě zasáhla Ashera, pro kterého byl kouč Montes důležitou osobou v jeho životě, v podstatě takovým otcovským vzorem. Asher po celý díl odmítal přijmout Montesův telefonát, ale na samotném závěru epizody tak učinil a v Asherových slovech můžeme jasně spatřit i paralely na rozloučení se samotným hercem. K této scéně se vyjádřil i Asherův představitel Cody Christian.

Ta konverzace pro mě znamenala všechno. Upřímně, ta část byla pro mě osobně zatím ta nejobtížnější, protože jsem nikdy nezažil, aby život imitoval umění a naopak. Během toho výkonu jsem se zmítal tam a zpět mezi city a emocemi, které mě pojily ke kouči Montesovi, a skutečnými emocemi a city ke Kamarovi. Bylo to vůbec poprvé, kdy se pro mě tyto hranice před kamerami rozplynuly. Byl to náročný den.
Myslím, že všichni na place věděli, co děláme. V atmosféře nebylo cítit nic jiného než úctu. Byl jsem jedním z lidí, kteří měli poslední možnost mluvit s tímto zkušeným veteránem. Měl jsem s Kamarem osobní vztah a stal jsem se tím, kdo se mohl rozloučit. Budu si to uchovávat po celý zbytek života a po celou svou kariéru. Byl to jedinečné. Jsem rád, že jsme tuto věc mohli učinit, protože jsme nemohli udělat nic jiného, abychom převážili jeho přítomnost. Taková malá poklona a uznání nejen za to, kým byl jako umělec, ale také za to, jakým byl člověkem.

(Kamar de los Reyes zemřel 24. prosince 2023. Foto: The CW)

Zdroje: Deadline, TVInsider

Jak se vám líbilo rozloučení s koučem Montesem a Kamarem?


Jít na All American | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře