Kdo je vrah: Jaké tajemství skrývá rodina Hawthorneů?

Kdo je vrah: Jaké tajemství skrývá rodina Hawthorneů?

1.9.2016 0:02


Garrett se dostal na svobodu a zdálo se, že už bude mít klid. Ale to by nemohl být Hawthorne. Opět jsme se dočkali jednoho zvratu za druhým a finální cliffhanger nás namlsal už na jedenáctou epizodu.


Zvonečkář znovu udeřil

Jennifer Windhamová je mrtvá a Boston je na nohou. Občané jsou vyplašení a začínají zmatkovat. Brady je z toho samozřejmě ještě víc na nervy a pořád má v hledáčku Garretta. Jeho urputnost, díky které je nakonec poslán z práce domů, aby si od případu odpočinul, se mu ale nakonec vyplatí. Když přistihne Garretta, jak se zbavuje kostry, kterou vykopal, vypadá to, že z těch dvou asi kamarádi nikdy nebudou. Navíc už Cutterová není tím hlavním, kdo má pod palcem Zvonečkáře. Do hry vstoupila s Jennifeřinou vraždou a návratem Zvonečkáře i FBI. Nejen Brady má teď problémy, Madeline rozhodně není nadšená, zvlášť když v domě někdo nastražil Zvonečkářovy rekvizity.

Thumbnail Play icon

Cutterová jako pitbull

Ani Cutterová nenechá rodinu v klidu, jde po Hawthorneových jako slepice po flusu. Když ale odvede k výslechu Alison, Brady zasáhne a spolu s Alison se pustí do honu na Cutterovou a starostu. Týmová práce se jim velice daří a nese kýžené ovoce. Jennifer Windhamová odhalila, že Cutterová se vídá tajně se starostou Conleym a Brady s Alison následně zjistí proč. Starosta Conley se viděl s první obětí v noc vraždy a bál se, že by mu i jen pouhý výslech mohl zavařit v jeho budoucí politické kariéře. Teď mají Alison s Brady na oba dva částečnou páku, i když ne nijak velkou.Další rošáda v rodinných vztazích

Brady s Alison se při své výpravě za informacemi trochu sblížili, ale hlavní slovo v rodinném usmiřování si zabrali Garrett s Tessou. Ta bude nejspíš moc ráda, že bude mít další neteř či synovce. Ovšem největší krizi v rodinných vtazích vyvolal Caleb s informacemi, které dal Tesse a Alison. Kdo byl tedy vláčen po schodech? Byla to nakonec mrtvola, kterou vykopal Garret?

Thumbnail Play icon

Cam a jeho návrat

Cam dokončil úspěšně odvykačku a vrátil se do rodinného sídla. Madeline na něj tlačí, aby Soph odstřihnul a požádal o svěření Jacka do výhradní péče. Camovi se moc nechce, ale když zjistí, že Soph využívá Jacka k nákupu drog, změní názor a Soph poradí, aby si zařídila nový život. Co na to Jack a jak mu to ovlivní jeho už tak narušenou osobnost? Nadšený z toho určitě nebude, s matkou má velice dobrý vztah a poté, co mu pomohla se školním projektem, který se obzvlášť vydařil, to bude ještě o chlup těžší.

Thumbnail Play icon

Zajímavosti od tvůrců

Perlička na konec

Desátá epizoda The Veteran in a New Field přinesla odkaz na obraz realistického amerického malíře Winslowa Homera, který se zaměřoval hlavně na obrazy, jejichž předmětem byla voda, a dále pak na krajiny, pastevce, pláže, hory a kriket. Patří mezi nejvýznačnější americké malíře 19. století, pracoval jako ilustrátor a za svůj život namaloval velké množství obrazů. Malovat ho naučila matka, která byla vášnivá akvarelistka. Sám Winslow také, hlavně ze začátku své tvorby, tíhl k akvarelům. Jeho otec se pořád hnal za tím, aby někde na něčem pořádně vydělal. Hledal své štěstí i v Kalifornii během zlaté horečky, ale nedařilo se mu. Winston nastoupil po dokončení střední školy na radu otce jako učeň k tiskaři a později začal pracovat jako ilustrátor, což mu vydrželo dlouhých dvacet let. Krátce před svými čtyřicátými narozeninami se z Bostonu přestěhoval do New Yorku, kde si otevřel studio a o několik let později krátce navštěvoval Národní akademii výtvarnictví. Během jednoho roku, kdy se většinou učil sám, se jeho práce neskutečně zlepšila. Harper's Weekly, pro který také pracoval, poslal Winstona do předních linií americké občanské války, aby skicoval vojáky, tábory a armádní důstojníky. Jeho díla visí například v bostonském Muzeu výtvarného umění či newyorském Metropolitním mu­zeu.

originál a odkaz v American Gothic

V anketě můžete vybrat dvě možnosti.

Epizoda X: Kdo je Zvonečkový vrah?

33%
33%
8%
8%
8%
8%
0%
0%
0%
0%
12 hlasů

Foto: CBS

Kdo myslíte, že byl v hrobě, který Garret vykopal?


Jít na American Gothic | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!