Kdo je vrah: Zvonečkář znovu udeřil

Kdo je vrah: Zvonečkář znovu udeřil

24.8.2016 15:10


Celý Boston měl za to, že Zvonečkářovy vraždy jsou už minulostí, zvlášť když je domnělý pachatel mrtvý a jeho pravděpodobný komplic za mřížemi. Ale všechno je jinak.


Brady a jeho hon na Garretta

Brady doufal, že když Garretta dostane do vězení, tak ho rozpovídá a Garrett mu všechno poví. To ho ale nezná. Brady se snaží, co to jde, dokonce zapojí i Tessu, ale není mu to nic platné. Kvůli Zvonečkářovu televiznímu výstupu mu nakonec Garrett opět vyklouzne. Zvládne to ještě Brady a bude ve svém honu na Zvonečkáře pokračovat, nebo to celé nechá na Cutterové?

Thumbnail Play icon

Garrett: Origin

V deváté epizodě jsme se dozvěděli, co se s Garrettem dělo po dobu, kdy byl pryč z Bostonu. Bylo to přesně jak popisoval – po trochu krušných začátcích si žil sám v chatrči v lesích a poustevničil s občasnou návštěvou svého souseda. Po letech zatoužil po kontaktu se svou rodinou, tedy spíše Tessou, a my se dozvěděli, jak přišla Tessa k telefonnímu číslu na Garretta. Také jsme se dozvěděli, že to vlastně byla Sophie, kdo sbalil Cama, a že je Garrett zodpovědný za smrt člověka, i když ne tak, jak si myslí Tessa. Dokáží se ti dva udobřit? Bude mít Garrett možností jí vysvětlit, jak to vlastně myslel?


Thumbnail Play icon

Garrett a jeho cesta z vězení

Madeline najala Garrettovi nejlepší advokátku na trestní právo ve městě. Šlo jí samozřejmě i o dobré jméno rodiny a Alisoninu kampaň, ale přiznejme si, že hlavním důvodem jistě bylo zabránit Garrettovi, aby konečně řekl pravdu a sdělil světu tajemství, které by mohlo rodinu zničit víc než hození viny na Mitchella. Garrett se nejdříve cukal, respektive si klid a rozjímání ve vězení spíše užíval. Poté, co zjistil, že bude otcem, ale obrátil a ponoukl advokátku k činnosti a ta by ho nejspíše dostala i ven, kdyby mezitím nezasáhl pravý Zvonečkář a Garretta tak nejspíš v další epizodě propustí tak jako tak.

Thumbnail Play icon

Rodinné vztahy jako na houpačce

Garrett si to vyříkal s Camem i Alison a v podstatě se s nimi usmířil a jejich vztahy nikdy nebyly lepší. S Tess je to ovšem jinak, ale i ti dva si nejspíše brzy padnou do náruče a Brady se Garrettovi také pravděpodobně omluví. To ale nejspíš nevydrží dlouho, zvláště až Garrett konečně promluví a prozradí, co jeho rodina skrývá za tajemství.


Cutterová v područí starosty

Zaúkoloval starosta detektiva Cutterovou, aby dostala do vězení někoho z rodiny Hawthorneových, a trvale tak pomáhala ničit Alisoninu kampaň? Když je teď Jennifer Windhamová s největší pravděpodobností mrtvá, jak se povede Alison toto „spiknutí“ odhalit? Přeci jen by to starostovi ubralo hodně bodů.

Jennifer přišla na to, že Cutterová pracuje pro starostu. Zjistí Alison něco víc?

Co se stalo v roce 2002?

Máte nějaké tipy, co se za oné bouřlivé noci stalo? Kdo se snažil Garretta zabít? Byl to Mitch, Cam, nebo úplné někdo jiný?

Zajímavosti od tvůrců

Micheal Doonan a Anthony Starr

Perlička na konec

Celé jméno obrazu z deváté epizody The Oxbow, který byl předobrazem scény s mladým Garrettem, zní View from Mount Holyoke, Northampton, Massachusetts, after a Thunderstorm. Je dílem zakladatele hudsonské školy Thomase Colea, o kterém jsme se částečně zmiňovali minule. Obraz se přes různé majitele dostal do newyorského Metropolitního muzea umění, kde visí od roku 1908. Obraz Thomas Cole namaloval na návrh svého mecenáše Lumana Reeda, pro kterého maloval sérii pěti obrazů The Course of Empire. Cole cítil ke konci vyčerpání a tak na radu Reeda namaloval obraz s poklidnou scenérií, aby potěšil svou duši.

originál Thomase Colea a odkaz v American Gothic

V anketě můžete vybrat dvě možnosti.

Epizoda IX: Kdo je Zvonečkový vrah?

21%
21%
14%
14%
7%
7%
7%
7%
0%
0%
14 hlasů

Foto: CBS

Co podle vás provedl Garrett v roce 2002?


Jít na American Gothic | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře