Kdo je vrah: Vše se opět vrací k hlavnímu podezřelému

Kdo je vrah: Vše se opět vrací k hlavnímu podezřelému

16.8.2016 21:53


Osmá epizoda Kindred Spirits opět částečně utužila rodinné vztahy Hawthorneů, ale zároveň přinesla důkaz, který nejspíš jednoho člena rodiny dostane za mříže.


Dovolí Madeline Garettovi dál rozhazovat?

Garrett využívá toho, že zná tajemství, které nemá podle Madeline spatřit světlo světa. Bude si nárokovat víc a víc rodinných peněz a práv? A hlavně, jak dlouho mu to Madeline bude trpět? Momentální situace hraje do karet spíš jí, ale Garrett by mohl vzhledem k vážnosti situace už konečně kápnout božskou.


Zvládne Cam odvykačku?

Jak se zdá, Cam bere tentokrát odvykací kůru vážně a nenechá se od Soph zviklat. Otázkou je, jestli mu to vydrží a zda nebude Soph nahrazena sestřičkou se slabostí pro Camovy komiksové stripy.


Dokáže Alison udržet Jennifer na uzdě?

Alison sice čmuchající reportérku odstavila, ale pokud ta se zbaví strachu, který do ní Alison zasadila, mohla by se stát ještě větším nepřítelem s cílem Hawthorneovy potopit a jít po nich ještě víc.

Thumbnail Play icon

Bude Tessino dítě normální?

To je otázka za milion. Tessa sice začala ohledně dítěte couvat, ale Garrett jí nasadil brouka do hlavy a vypadá to, že s Bradym utvoří jednu malou šťastnou rodinku. Pokud ovšem Tessa dítě donosí, další velký stres už je na obzoru.

Setká se Jack ještě se svou novou kamarádkou?

Jack našel na táboře pro ne zrovna normální děti novou spojenkyni, která ovšem přišla trochu nenormální i jemu. Jack už je sice zase zpátky v Bostonu, ale je možné, že ti dva si budou chtít užít nějaké další dobrodružství a Jackova nová kamarádka dorazí do Bostonu.

Thumbnail Play icon

Kápli Cutterová a Brady konečně na něco?

Garrett si opět zažije pěkně horké chvilky a možná bude chvíli trvat, než se vše vyjasní. Pokud ovšem v něčem opravdu neměl prsty. Rodina Hawthorneů skrývá velké tajemství a Madeline asi udělá vše proto, aby nevyplulo na povrch.

Thumbnail Play icon

Zajímavosti od tvůrců

Perlička na konec

Osmá epizoda Kindred Spirits přinesla dílo amerického malíře Ashera Browna Duranda, člena hudsonské školy. Obraz zobrazuje malíře Thomase Colea a jeho přítele, básníka Williama Cullena Bryanta, v Catskill Mountains. Obraz visel od roku 1904 v Newyorské veřejné knihovně až do roku 2005, kdy byl v aukci prodán dědičce Walmartu Alice Waltonové za rekordních (za obraz amerického malíře) 35 miliónů dolarů. Knihovna byla za tento krok kritizována, ale ta svůj krok zdůvodňovala potřebou finančních prostředků. Obraz byl v letech 2005 až 2007 vystaven v Národní galerii umění ve Washingtonu D.C. a momentálně visí v Crystal Bridges Museum of American Art v Bentonville v Arkansasu.

originál od Ashera Browna Duranda

odkaz v American Gothic

V anketě můžete vybrat dvě možnosti.

Epizoda VIII: Kdo je Zvonečkový vrah?

60%
40%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
5 hlasů

Foto: CBS

Co podle vás skrývá Garrett? A má to co dělat se Zvonečkářem?


Jít na American Gothic | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!