Kdo je vrah: Je všechno nakonec jinak?

Kdo je vrah: Je všechno nakonec jinak?

10.8.2016 21:34


Sedmá epizoda The Gross Clinic nám opět zanechala více otázek než odpovědí. Závěrečné odhalení Cutterové a Bradyho opět pořádně zamíchalo kartami.


Byl Mitchell opravdu Zvonečkářem?

Krev Mitchella Hawthornea sice byla nalezena na pásku, kterým byla zabita poslední oběť David Morales, ale opravdu to byl on, kdo vraždil, nemohl být důkaz nastrčen? A co skrývá Madeline? Té se jednoznačně ulevilo, když Garrett sourozencům i policii řekl o podezření, které měl ohledně Mitchella a o tom, jak ho konfrontoval. Kdo nasedal do auta na záběrech auta z prvního místa činu? A kdo auto řídil?


Zvládne Tessa projít těhotenstvím?

Když už to Tessa ani nečekala, zjistila, že je konečně těhotná. Ovšem v době, kdy se to vůbec nehodí. Tessa je na pokraji zhroucení a sám Brady chtěl, aby se vrátila k antidepresivům, alespoň na čas. Nepodepíše se Tessin stav na jejím těhotenství, ba co víc, bude si chtít Tessa vzhledem k rodinné historii dítě nechat? Jack očividně není normální, Mitchell, jak to prozatím vypadá, také nebyl. Nedostane strach, že by se její dítě také mohlo projevovat psychoticky?


Povede se Bradymu a Cutterové na něco přijít?

Brady díky Tesse zjistil, že Mitchell a jeho účast na první vraždě tak trochu haprují. Cutterovou přesdvědčil, že by měli minimálně ověřit, zda je možné, že Mitchell nemohl první vraždu stihnout. A co dalšího mimo flashdisku objeví Brady v krabici, kterou vyzvedl ze skladu důkazů?


Odejde Naomi v klidu?

Tom dal Alison na vybranou: buď on, nebo Naomi. Alison moc neváhala a i v zájmu kampaně zvolila Toma. Ten doufal, že díky spojení Mitche se Zvonečkářem Alison s kampaní skončí, ale ta se, zvláště pod vlivem Madeline, jen tak nevzdá. Naomi dostala nové místo na Havaji a její zraněná pýcha nejspíš převáží nad zraněným srdcem a další trojúhelníkové drama nás asi nečeká. Leda by Tom pokračoval ve svém dostaveníčku s televizní reportérkou.


Dostane se Camovi a Jackovi pomoci?

Cam skončil v léčebně a nejspíš se z vlivu drog dostane. Ale vydrží bez nich, až se vrátí? Dokáže se vyprostit ze Sophiina vlivu? A co Jack? Jeho excesy se dostaly na zatím nejvyšší úroveň, a proto má být poslán do zařízení pro děti s psychickými problémy v Maine. Pokud to tak dopadne, je otázkou, zda mu tam budou schopni pomoci. A jestli ano, tak asi ne nenásilnými metodami.


Zajímavosti od tvůrců

Perlička na konec

Sedmá epizoda The Gross Clinic je parafrází na název obrazu amerického malíře Thomase Eakinse, která zobrazuje Dr. Samuela D. Grosse při vyučování na Jefferson Medical College. S obrazem Thomase Eakinse jsme se setkali už v minulé epizodě. Na rozdíl od seriálu nezachytil Eakins na obraze pitvu, ale operační léčbu osteomyelitidy femuru. Dodejme, že osteomyelitidu, zánět kostní dřeně, je v současné době velice obtížné vyléčit. Akutní osteomyelitidu vyléčit lze, ale velká spousta případů přechází do chronicity anebo končí sepsí.

originál od Thomase Eakinse a odkaz v American Gothic

V anketě můžete vybrat dvě možnosti.

Epizoda VII: Kdo je Zvonečkový vrah?

50%
14%
14%
7%
7%
7%
0%
0%
0%
0%
14 hlasů

Foto: CBS

Je podle vás Zvonečkářem Mitchell? A kdo mu pomáhal?


Jít na American Gothic | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!