Kdo si zahraje mladou Šmoulinku?

Kdo si zahraje mladou Šmoulinku?

27.5.2019 16:04


Matriarcha rodiny Codyových, Šmoulinka, se ve čtvrté sérii dočká své mladší verze, jelikož uvidíme flashbacky z její minulosti. A nyní už známe představitelku, která si ji zahraje.


O tom, že se blíže seznámíme se Šmoulinčinou minulostí jsme vám psali už nedávno, ale ještě jsme nevěděli, kdo se v roli mladé Šmoulinky objeví.

Janine „Šmoulinku“ v jejích dvacátých letech ztvární herečka Leila George, kterou jste nedávno mohli vidět například ve filmech Smrtelné stroje a The Kid. Janine je v téhle době chytrá a bojovná nihilistka, která přežívá na cestách a očekává, že se nedožije třiceti let. Poflakuje se s malou skupinou mužů o pár let starších než ona. Ti jsou převážně armádními veterány a surfaři, kteří provádějí krádeže, aby měli z čeho žít jejich tulácký život. Janine si však brzy uvědomí, že to jsou oni, kdo by měli dokázat, co v nich je, a ne ona.


A jak se zdá, mohli bychom se s touto postavou potkat hned v první epizodě čtvrté série, jelikož má díl název Janine, z čehož vyplývá, že se tato epizoda zaměří na Šmoulinku. A proč ne rovnou na její minulost? A s největší pravděpodobností bychom mladou Janine měli během série vidět více než jednou. Nezapomeňte, že nové série se dočkáme už zítra.

Zdroj: The Wrap

Jste zvědavi na mladou verzi Šmoulinky? Myslíte si, že se třeba seznámíme i s otcem Popea a Julie?


Jít na Animal Kingdom | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře