Pátá série povyšuje jednu postavu a nabírá dětské obsazení

Pátá série povyšuje jednu postavu a nabírá dětské obsazení

5.4.2020 11:55


Seriál Animal Kingdom se letos vrátí se svou pátou sérií, ve které se kromě čtyř hlavních postav, jež se dožily konce předešlé série, budeme setkávat s jednou další, která se pro novou řadu dočkala povýšení. A také poznáme dětské verze Popa a Julie.


Na konci čtvrté série nám v seriálu zbyly už jen čtyři hlavní postavy – J, Pope, Craig a Deran, jelikož jsme se během této série museli rozloučit s Miou a Šmoulinkou. Codyovu čtveřici však nově doplní postava, se kterou jsme se během čtvrté série několikrát potkali. Jde o herce Riga Sancheze, který se ve flashbacích objevoval jako Manny, vůdce party, se kterou Šmoulinka v roce 1977 prováděla loupeže. Toto povýšení je poměrně překvapivé, neboť by se spíše dalo očekávat, že bude mezi hlavní postavy povýšena Leila George, která ztvárňuje mladší Šmoulinku a celou čtvrtou sérii byla hlavním aktérem flashbacků.

(Manny je vůdcem gangu ve flashbacích. Foto: TNT)


Ve flashbacích se budeme setkávat i s dalšími dvěma postavami, kterými budou malý Pope a malá Julia. Tuto dvojici ztvární dětští herci Houston Towe a Scarlett Abinante. Malý Pope má v téhle době už v sobě temnější stránku, kterou jeho matka využije spíše k manipulacím, než aby ji nějak dostala pod kontrolu. Zato Julia si díky své matce už v útlém věku začíná budovat vztah k alkoholu.

A kdy se páté série dočkáme na obrazovkách? V předešlých letech všechny série začínaly buď na konci května nebo v polovině června. Původní plán odvysílat první díl nové série byl asi taky na toto období, avšak i seriál Animal Kingdom se stal obětí aktuálního dění ve světě a stejně jako mnoho dalších seriálů, i on musel přerušit natáčení. Seriál by se měl vrátit do vysílání během letošního roku, ale prozatím nevíme, kdy přesně se nových 13 dílů dočkáme ani kolik se jich před přerušením produkce stihlo dodělat.

Níže se můžete podívat na rozlučkové video s postavou Šmoulinky, které TNT vydalo.

Thumbnail Play icon

Zdroje: Deadline (1, 2), TVline


Jít na Animal Kingdom | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře