S08E00: Hitting the Bullseye

S08E00: Hitting the Bullseye

CZ 28.1.2020 630 000 43 minut


Speciální epizoda, ve které mluví herci a tvůrci seriálu Arrow o projektu, kterému se věnovali posledních sedm a půl let.

Základní info:

Režie: ?
Scénář: ?
Hrají: Marc Guggenheim, Greg Berlanti, Beth Schwartz, Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Rick Gonzalez, Colton Haynes, Juliana Harkavy, Katherine McNamara, Joseph David-Jones, Ben Lewis, Echo Kellum 


Trailer ke speciální epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Xavik
    Xavik 9.3.2020 | 22:01:56

    Hrozný, jako seriál mi bude fakt moc chybět, ale když jsem se chystal na tuhle speciální epizodu, tak jsem nečekal, že polovinu budou tvořit staré záběry a polovinu vyjádření, jak byl seriál super, skvělý, bla, bla. Čekal jsem spíše různé záběry z natáčení, vysvětlení od tvůrců, proč se rozhodli vybrat takové padouchy, takové příběhy, co třeba nemohli udělat atp. Od herců jsem spíš čekal, jakým výzvám čelili atp. Špatný prostě.


Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Audrey Marie Anderson (Lyla Michaels), Willa Holland (Thea Queen), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Caity Lotz (Sara Lance), Katrina Law (Nyssa al Ghul), Grant Gustin (Barry Allen), Manu Bennett (Slade Wilson), Kelly Hu (Chien Na Wei), Colin Donnell (Thomas Merlyn), John Barrowman (Malcolm Merlyn)