Herec David Ramsey by se rád i nadále věnoval Johnu Diggleovi

Herec David Ramsey by se rád i nadále věnoval Johnu Diggleovi

23.5.2020 18:36


Některé postavy, které nám byly představeny v seriálu Arrow, můžeme vídat i nadále. A mezi ně rozhodně patří i John Diggle.


Díky tomu, že je seriál Arrow součástí většího univerza, je možné, že se některých jeho postav dočkáme i po jeho konci. Mezi nimi jednoznačně kraluje John Diggle, jehož možné pokračování bylo naznačeno ve finále. Ostatně už jsme se o tom zmiňovali dříve, nicméně nyní to herec David Ramsey navíc potvrdil.

„To, jak skončil příběh Johna Digglea, je pro něj jen nový začátek. Řekl bych, že pro takovou postavou a lidi, kteří píšou tyto seriály, by to na delší dobu mohlo představovat nový příběh. Řešíme jeho případný návrat, ale aktuálně je situace taková, jaká je. Pokud se však budu moci vrátit do komiksového světa na CW, tak za to budu jenom rád,“ řekl herec k případnému Digovu návratu.

(Diggle se stále může vrátit. Foto: CW)

Ve finále bylo definitivně potvrzeno Diggleovo spojení s Green Lanterny, zatímco bylo odhaleno, že se stěhuje se svou rodinou do Metropolis, kde se bude odehrávat seriál Superman & Lois. Pokud tedy existuje postava, která má dveře k dalšímu účinkování otevřeny dokořán, tak je to právě Diggle.

Chtěli byste ještě vidět Digglea, nebo si myslíte, že byl jeho příběh uzavřen dostatečně?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!