Herec Tom Welling, představitel Supermana ze Smallvillu, by se měl objevit v osmé řadě seriálu Arrow

Herec Tom Welling, představitel Supermana ze Smallvillu, by se měl objevit v osmé řadě seriálu Arrow

15.4.2019 14:00


Osmá série bude zároveň i poslední řadou pro seriál Arrow, a proto se tvůrci budou chtít pořádně předvést. Nejnovější zvěsti hlásí, že by se v poslední sérii měl objevit bývalý představitel Supermana.

Následující článek prozatím berte s velkou rezervou, protože informace, které poskytuje, nebyly oficiálně potvrzeny, ale už dříve se několikrát potvrdilo, že o čem se šeptá, tak to je taky pravda (co se týče seriálového světa). Nejnovější zvěsti totiž hlásí, že by se v poslední řadě seriálu Arrow měl objevit sám herec Tom Welling.

A proč je kolem této zprávy tak velké haló? Pokud jste tohoto herce nedávno neviděli v seriálu Lucifer, kde hrál Marca Pierce, tak ho určitě znáte ze seriálu Smallville, kde v letech 2001–2011 hrál hlavní postavu. A touto postavou byl pochopitelně samotný Superman.

Zvěsti nás nijak neinformovaly o tom, koho by si měl tento talentovaný herec zahrát v poslední řadě seriálu Arrow, nicméně prostě a jednoduše hlásí, že byla Wellingovi nabídnuta nová role, kterou přijal. Všechny nás tedy zajímá, koho si tu zahraje, ale pokud by se tu objevil opět jako Superman, tak by si nikdo nemohl stěžovat.

Co si o této zprávě myslíte? Zahraje si Tom Welling opět Supermana, nebo se dočká zcela jiné role?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!