Stephen Amell by se chtěl k roli Green Arrowa ještě vrátit, ale jen na chvíli

Stephen Amell by se chtěl k roli Green Arrowa ještě vrátit, ale jen na chvíli

3.9.2021 15:07


Seriál Arrow je sice již nějakou dobu u konce, ale představitel hlavní postavy rád vzpomíná na jeho natáčení. Nedávno proto prohlásil, že by se k roli rád vrátil.


Na začátku loňského roku jsme mohli vidět poslední epizody seriálu Arrow. I když seriál skončil především kvůli tomu, že si to přál herec Stephen Amell, sám představitel Olivera Queena nedávno prozradil, že by se k roli rád vrátil, ale jen na krátkou dobu. Dle jeho slov by si klidně zahrál v minisérii, ve které by tvůrci nějak oživili Green Arrowa.

„Přemýšlel jsem nad návratem Olivera Queena a řekl jsem si, že kdyby vznikla nějaká šesti nebo osmiepizodní minisérie, třeba na Netflixu, HBO Max nebo klidně na samotné CW, bylo by to super a rád bych si v ní zahrál,“ prohlásil nedávno Stephen Amell k možnému návratu Green Arrowa.

(Oliver Queen by se mohl vrátit, i když je už po smrti. Foto: CW, Zdroj: EW)

K tomu dodal následující: „Jednou jsem si volal s tvůrci a tohle jsem jim řekl. Konkrétně jsem jim pověděl to, že kdyby neměli do čeho píchnout nebo kdyby měli nějaké problémy s herci, jsem jim k dispozici. Ať mě klidně zapřáhnou, pokud budou chtít, protože já chci pracovat. Klidně ať vymyslí způsob, jak ještě využít Olivera Queena.“

Herec aktuálně září v hlavní roli seriálu Heels, který se začal vysílat letos na stanici Starz. Budoucnost tohoto projektu je prozatím nejistá, protože se k ní stanice prozatím nevyjádřila, nicméně je možné, že se brzy bude Amell věnovat pokračování.

Chtěli byste, aby se Oliver Queen ještě vrátil, nebo ho mají tvůrci už nechat být?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!