Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

20.11.2022 15:20


Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?


Chris Hemsworth je jeden z mála herců, který tu je s námi již od první fáze. Jako jediný superhrdina v MCU Thor získal čtvrtý sólový film a to se veřejně mluví už i o pátém. Chris Hemsworth chytil druhý dech a verzi hromovládce od Taika Waititiho si velice oblíbil. Zdá se ale, že jednou bude muset dát své postavě sbohem. A Hemsworth tak nějak cítí, že by to mohlo přijít již brzy.

(Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední. Foto: Disney)


A právě svým nedávným vyjádřením pro Vanity Fair herec pořádně všechny zaskočil a vystrašil:

Mám pocit, že bychom asi museli uzavřít celou tuto kapitolu, kdybych se do toho ještě někdy pustil, víš, co tím myslím, ne? Mám pocit, že taková je ta cesta. Myslím si, že by to nejspíš bylo finále, ale není to na základě toho, že by mi někdo něco takového řekl nebo že by někdo měl takové plány. Měli jsme tu zrození hrdiny, cestu hrdiny a samozřejmě pak následuje smrt hrdiny a já nevím – jsem v té fázi? Kdo ví?

To je snad vůbec poprvé, co se takto Chris Hemsworth vyjádřil. Po druhém díle Thora byl herec samozřejmě otrávený, v jednotlivých Avengers filmech měl minimum prostoru. Jenže pak se vše změnilo. A zdálo se, že Hemsworth v roli zůstane ještě na pěkných pár let. Nyní se vyjadřuje, jako by snad jeho pátý díl měl být poslední. Do té doby ale může stihnout celou řadu týmovek. Pátý film nemusí být vůbec na programu dne a následujících pár let.

I když Love and Thunder skončil docela otevřeně, následné recenze filmu příliš nepomohly. Waititi a Hemsworth mohli očekávat zcela něco jiného a právě fanouškovské zklamání herce mohlo přivést na tyto temné myšlenky. Thor je bezesporu skvělá postava a Hemsworth se na ni parádně hodí. Doufejme tedy, že ještě končit nebude a uvidíme ho alespoň v nějakých týmovkách.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!