Chris Pratt se dle svých slov na 100% objeví ještě v MCU a i Gunnově DC

Chris Pratt se dle svých slov na 100% objeví ještě v MCU a i Gunnově DC

16.5.2024 15:37


Tak o tohoto herce naštěstí nepřijdeme. Sice na to lákaly už závěrečné titulky posledních Strážců Galaxie, ale už v minulosti se stalo, že tam takovýto dovětek byl a herec o tom nevěděl. Teď se zdá, že je vše na správném místě a Pratta v MCU uvidíme. A dokonce i v DC.


Herec Chris Pratt poskytl rozhovor pro ComicBook.com, kde potvrdil velice důležitou věc. I když už na to lákaly závěrečné titulky filmu Guardians of the Galaxy, Vol. 3, tak dokud se daného efektu skutečně nedočkáte, nikdy pořádně nevíte. Star-Lord se ale doopravdy vrátí, sám Pratt to potvrdil.

Není to ale pouze to. Měl by se objevit i v konkurenčním DC Jamese Gunna, který se právě nyní pokouší rozjet svůj propojený vesmír superhrdinských postav. Natáčení nového Supermana stále probíhá, tudíž tam to asi Chris Pratt už nestihne. Všeobecně je ale známé, že James Gunn má velice dobré vztahy se všemi původními herci ze Strážců Galaxie. A o jejich zapojení do DC se už nějaký ten pátek mluví.

(Chris Pratt se dle svých slov na 100% objeví ještě v MCU a i Gunnově DC. Foto: Disney+)

Vlastně bychom byli velice překvapeni, kdyby pro ně Gunn nějaký ten flek nenašel. Takže i když Pratt sice neví, v jakém DC filmu by se mohl objevit, zřejmě tuší, že to jednou klapne. Takže i tam ho uvidíme. Díkybohu tu nemáme nějaký velký konkurenční boj mezi Marvelem a DC, tudíž o herce se tolik obě studia neperou. Samozřejmě by asi nebylo fajn, kdyby oba vesmíry měly stejné hlavní herce, ale o to nestojí ani jedno studio.

V jakém dalším filmu by se ale Chris Pratt mohl objevit? Pokračování Avengers je téměř sázkou na jistotu. A jelikož je Chris Pratt na Zemi, tak se konečně nabízí spojení i s jinými hrdiny. Na sólový film to asi zatím nevypadá, ale Star-lord a Chris Pratt jsou opravdu velkou značkou, kterou by se studio nemělo bát použít po boku nových a ne tolik známých postav, které se nám nyní snaží představit.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!