Do Fantastické čtyřky zamíří John Malkovich, obsazen je i Galactus

Do Fantastické čtyřky zamíří John Malkovich, obsazen je i Galactus

10.5.2024 9:00


Letní termín natáčení se pomalu blíží a je již nutné mít zarezervované všechny potřebné herce. Hlavní čtyřku už máme za sebou, ale co ty záporaci, kteří již byli oznámeni? Na ty se právě teď čeká a nyní jsme se dočkali dvou zajímavých jmen, kteří se k natáčení filmu přidají.


Nejnovější posilou nové Fantastické čtyřky je John Malkovich, což je opravdu zvučné jméno. Amerického herce, který působí v hollywoodských filmech již od roku 1978, asi není třeba příliš představovat. Jen zmíníme, že Sony ho tehdy zvažovalo do role Vultura v dnes již zrušeném Spider-Manovi 4 (původní pokračování Raimiho trilogie, pozn. red.). Teď mu (nejspíše) vyjde jiná role. Koho ale bude Malkovich hrát, se zatím neví.

(Do Fantastické čtyřky zamíří John Malkovich, obsazen je i Galactus. Foto: Disney)

Plno je ale již na postu Galactuse. I když roli měl být údajně blízko Javier Bardem (Dune), volba nakonec padla na méně známějšího Ralpha Inesona. Ten se objevil třeba v posledním díle o Harrym Potterovi, Game of Thrones či Zaklínači. Galactus by měl být klíčovou postavou i pro budoucnost MCU, jen těžko říci, zda to bude právě Inesonova verze a někdy příště se nedočkáme jiné.

Castingových novinek okolo filmu bude postupně přibývat, neboť natáčení je doslova za rohem. Stále platí, že Marvel Studios si na tomto projektu nechává extrémně záležet. Fantastická čtyřka je pro studio jakousi modlou, navíc všichni mají v paměti ne příliš povedené poslední filmy z dílny Foxu. Tak snad bude Marvel nyní úspěšnější a konečně natočí film, jaký si tento nejstarší superhrdinský tým zaslouží.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!