První problém pro nového Thora: Recenze jsou velice průměrné

První problém pro nového Thora: Recenze jsou velice průměrné

6.7.2022 16:21


Kdy bývají první ohlasy vyloženě špatné? Pokud jde vyloženě o velký průšvih. Dá se říci, že ale většina ostatních filmů projde prvními ohlasy na jedničku. V regulérních recenzích už ale vyplývají napovrch jiné problémy filmu a bohužel hodnocení posledního Thora je velice za očekáváním.


Sice jsme vám přinesli první ohlasy na film ale ty vždycky musíme brát s patřičnou rezervou. Na slavnostní premiéře a taktéž speciálním promítání pro novináře se vždy sejde selekce zpřátelených lidí, kteří jsou se studiem Disney za dobře. Vše se neobejde bez šampaňského zdarma a bohatého rautu, který vám zasytí bříško, takže jste v recenzích malinko mírnější.

Teď už jsou k dispozici recenze bez obalu a došlo i na ty reportéry, kteří (z logických důvodů) nebyli pozváni na slavnostní premiéru. K datu vydání článku je na RottenTomatoes 144 recenzí s průměrným skóre 71%. A to je na Marvel skutečně málo. Film Láska jako hrom se tak řadí k filmům jako jsou Iron-Man 2 (průměrné hodnocení: 72%), Neuvěřitelný Hulk (67%), Thor: Temný svět (66%) a Eternals (47%).


(Sranda končí. Recenze jsou průměrné, je čas panikařit? Foto: Disney)

To nás samozřejmě malinko vyděsilo. Ragnarok, který údajně má být podobný Lásce jako hrom, si totiž vysloužil krásných 93%. Podle všeho to tak vypadá, že druhý počin Taika Waititiho u Marvelu se až tak úplně nepovedl. Recenze na RottenTomatoes je ale nutné brát s patřičnou rezervou. Většinou ty, co mají nejvíce a zároveň nejméně procent, jsou většinou ty nejdiskutabilnější a nejspornější filmy.

Nejhorší je ale průměrné hodnocení. Toho se každý filmař bojí. Tam se totiž většinou RottenTomatoes nemýlí. A co si budeme povídat – Neuvěřitelný Hulk společně s Iron-Manem 2 a dalšími výše uvedenými filmy patří k tomu slabšímu pod záštitou Marvel Studios. Pokud se tedy mezi ně řadí i Láska jako hrom, tak bychom asi měli zmírnit naše očekávání. je dost možné, že nás čeká velice průměrný film a zřejmě si po hodně vlažné Ms. Marvel a ucházejícímu Moon Knightovi chuť moc nespravíme.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!